Митці слова примножують славу України

Ще одну громадську організацію створено у Новомосковську, і на цей раз – творчу, об'єднання обдарованих особистостей, які майстерно володіють пером. Минулої неділі у міській бібліотеці пройшла зустріч творчої інтелігенції міста.

Відкриваючи зустріч Ємма Олексіївна Шаповалова визначила мету зібрання – об'єднати талановитих людей, виробити певні навички письма, відпрацювати уміння користуватися всіма літературними прийомами, збагатити творче уміння кожного, хто відвідуватиме спілку.

Створення творчого об'єднання «Самарь» (попередня назва), було ініційовано управлінням культури і туризму міськвиконкому, і на його важливості наголосив його начальник Віктор Петрович Шаликін. – Ми вирішили посприяти цій благородній справі, бо у місті дуже багато літературно обдарованих особистостей від зовсім юних – до зрілих володарів пера. І, як приклад, згадав Алісу Овечко, маленьку дівчинку, яка пише надзвичайно цікаві казки. Віктор Петрович пообіцяв, що на місцевому радіо буде започатковано спеціальну рубрику на кшталт «Театру біля мікрофону», щоб розширити коло слухачів, які б могли знайомитись із творчими доробками місцевих талантів.

На день народження об'єднання було запрошено голову Дніпропетровської обласної спілки письменників Лесю Степовичку, яка позитивно оцінила народження творчого об'єднання, розповіла про особливості роботи очолюваної нею спілки, презентувала свої нові видання, прочитала вірші. А ще Леся Несторівна пообіцяла, що у новому альманасі «Січеслав», який видається у Дніпропетровську, знайдеться місце і для новомосковських поетів та прозаїків.

Митці слова примножують славу УкраїниНа день народження творчого об'єднання було запрошено багато шанованих та знаних у місті гостей, серед яких: А. Джусов, історик і краєзнавець, І. Стороженко, доктор історичних наук, поети А. Михалевич, І. Михєєв, члени КУНу, творча інтелігенція міста.

На добру долю та довге життя освятив новостворене творче об'єднання (з назвою якого поки що не визначились), о. Василь, священик Свято-Троїцької церкви.

Що ж, нехай повниться літературна скарбниця нашого краю новими доробками, нехай митці слова примножують славу України!

Источник: Т.Харківських

Можливо, Вам буде цікаво

By