Зустріч з ветеранами

У День захисника Вітчизни в святково прикрашеній залі старшокласники Губиниської ЗОШ №2 дружніми оплесками вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни та ветеранів війни в Афганістані, на грудях яких виблискували ордени та медалі.

Поспілкуватися з учнями прийшли голова ради ветеранів партизанів та підпільників Присамар'я П. Єскін, учасник підпільної партизанської боротьби м. Новомосковська та району І. Шульга, учасник підпільної групи А. Козлова під керівництвом командира загону А. Свічкаренка та місцевий житель смт. Губинихи О. Куцевол.

Учасники партизанського руху розповіли про методи партизанської боротьби, знищення техніки фашистів та виявлення зрадників Батьківщини на території Новомосковського району, де в лісах розміщувався партизанський загін під керівництвом командира П. Жученка, командира загону Г. Мазниченка, начальника штабу партизанського загону Г. Павлова, політрука загону Т. Панченка і начальника розвідки П. Шевченка. Учні з цікавістю слухали розповіді про героїчні подвиги визволителів.

Зустріч з ветеранамиЗ не меншою увагою слухали старшокласники ветерана війни в Афганістані Б. Сорокіна про виконання інтернаціонального обов'язку в республіці Афганістан. Це справжній подвиг синів, які продовжували патріотичну справу своїх батьків, дідів, прадідів.

Зі словами вдячності до ветеранів звернулися піонери шкільної держави «Веселкова». Діти показали свій творчий концерт. І як знак поваги до героїв Вітчизни, подарували символічну червону гвоздику, а пам'ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Директор школи М. Тараненко та педагогічний колектив щиро вдячні ветеранам за теплу хвилюючу зустріч і бажають їм довгих щасливих років життя, міцного здоров'я, поваги від молодого покоління.

Можливо, Вам буде цікаво

By