ТАЛАНОВИТІ. НЕВГАМОВНІ. ЮНІ

Юнацький відділ центральної міської бібліотеки намагається пристосувати діяльність бібліотеки до умов сьогодення. Крім того, що бібліотека забезпечує молодь якісною інформацією, але вважає своєю справою, сприяти вихованню гармонійно-розвинутих людей, організовуючи для них ще й змістовне дозвілля.

Бібліотека допомагає читачам сформувати правильну самооцінку, випрацювати вірний, тверезий погляд на самого себе, що є головним у юнацькому віці і, безперечно, вплине на подальше життя людини.

Впродовж 2008 року наші читачі брали участь у Всеукраїнському конкурсі “Легенди рідного краю”. Чимало конкурсних робіт юнацький відділ напра­вив до обласної бібліотеки для молоді ім. Свєтлова. Познайомимо вас з деякими учасниками цього конкурсу.

Один із найактивніших конкурсантів Костянтин Мешко (на фото), який зараз навчається в медичному училищі на фельд­шера. Цікавиться історією, а саме, історією рідного краю. Написав декілька статей на історичну тему у місцеву газету, мріє написати наукову роботу про повстанський рух у нашому місті в 1917-1921 рр. Лю­бить літературу, поезію, український фолькльор, є учасником музичного гурту, грає на гітарі, пише тексти пісень. У своїй роботі розповідає про річку Татарку, що впадає в Самару, легенди села Бурякова та Ліськове. Вважає, що часи легенд не минули на нашій землі. За творчий підхід до роботи молодому краєзнавцю була надіслана з обласної бібліотеки для молоді подяка.

Таку ж саму подяку надіслали і Каріні Кривошеї (ліцей “Самара”). Ось уривок з її твору “…саме час озирнутись назад, у минуле, й замислитись над споконвічним питанням: “Для чого ми живемо? Можливо, саме це дасть нам змогу зрозуміти своє справжнє призначення”.

Нам також хотілося б подякувати за активну участь у справах юнаць­кого відділу і ученицю 11 класу Ірину Лісняк (на фото). У своїх легендах вона розповіла, чому села Орлівщина та Гупалівка називаються саме так, про легендарних людей нашого краю. Свій твір дівчина закінчує словами, які живуть у народі : “Не за нас Україна настала, не при нас і перестане”.

Щиро дякуємо нашим читачам за таку плідну співпрацю. Запрошуємо тала­новиту молодь взяти участь у таких обласних конкурсах, як “Читацька краєзнавча експедиція”, “Книги рідного краю”, “Щоб далі йти дорогою

одною”.

Чекаємо на вас, талановиті, невгамовні, юні, у юнацькому відділі центральної міської бібліотеки!

Можливо, Вам буде цікаво

By