Шлях довжиною у 50 років…

Значуща подія, свято з нагоди 50-річного ювілею ДНЗ №8 «Черемушки», відбулася 24 жовтня – і гадати з приводу, мало це чи багато, не варто. Бо історія, традиції, шлях довжиною у 50 років говорять самі за себе.

У «Черемушках» – добрі, кмітливі, розкуті, відкриті до пізнання діти. І всі події закладу – великі і маленькі – саме заради них, щоб вони активно росли й розвивалися.

«Черемушки» – це ще і батьки. Такі собі добродії з «чарівними паличками», головні помічники, без яких немає буднів і свят.

«Черемушки» – це і колектив. Наполегливі, творчі, сумлінні, люблячі, відкриті люди.

«Черемушки» – це унікальна система, яка забезпечує догляд, розвиток, виховання та оздоровлення дитини. Жодна сучасна система не виконує стільки функцій одночасно.

«Черемушки» – це живий організм, який відчуває, радіє, співпереживає. Це велика, дружня, турботлива родина, яка вболіває за кожну дитину, намагається дістатися кожного маленького серденька і посіяти в ньому зернинку радості, доброти, любові.

А почалося все восени 1964 року, коли нова затишна будівля дитячого садочка «Черемушки» відкрила свої двері 145 вихованцям. Колектив творчих, відданих своїй справі людей очолила Анна Федорівна Василькова.

У 1978 році колектив очолила Наталія Георгіївна Ілларіонова, яка 33 роки свого життя віддала педагогічній роботі, була нагороджена відзнакою «Відмінник народної освіти». Сильна, надзвичайно працелюбна, неординарна, комунікабельна особистість. Закохана в свою професію, вона постійно перебувала у педагогічному пошуку. Неодноразово була нагороджена грамотами за високий професіоналізм, творчу працю, за добре і мудре, посіяне в душах дітей.

З 2009 по 2013 рік дошкільний заклад очолювала Валентина Петрівна Несінова, яка зберегла та примножила імідж дошкільного закладу №8 «Черемушки».

З 2013 року під керівництвом завідуючої Ніни Михайлівни Сіроклин, яка неодноразово нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти та науки України, міського та обласного управлінь освіти, відзнакою «Відмінник народної освіти», відомчою заохочувальною відзнакою ім. «Софії Русової», подяками міського голови, удостоєна звання «Краща жінка Дніпропетровщини 2013р.», розпочалася кропітка робота зі створення сучасного дошкільного закладу. Взаємодопомога, справедливість, об’єктивність, чуйність та працелюбність – основа її життєвого кредо.

Сьогодні комунальний «Дошкільний навчальний заклад №8 «Черемушки» – це місце, де кожній дитині надається можливість реалізувати власні інтереси і нахили, а творчий колектив педагогів під керівництвом завідуючої Ніни Михайлівни Сіроклин працює під девізом: «Створення духу творчості, партнерства, взаємодопомоги та демократизму, оновлення педагогічної діяльності на основі освоєння новітніх технологій, спрямованих на розвиток креативно-інноваційної особистості дитини».

За роки свого існування багато добрих та щирих друзів з’явилося у дитячого садка. Не залишилися вони осторонь і під час такої події, як святкування ювілею дитячого садка. Теплі, сердечні слова вітань були сказані всім присутнім на святі С. Морозом, головою Новомосковської міської ради та його заступником І. Калюжною. Вони нагадали присутнім про народну мудрість: «Якщо твої плани розраховано на рік – сій жито, якщо на десятиліття – саджай дерево, якщо на віки – виховуй дітей». А також подякували працівникам закладу за сумлінну працю, за турботу й любов до дітей та нагородили їх почесними грамотами.

Інші гості свята радо продовжили ланцюжок поздоровлень, бо ж сама атмосфера була наповнена позитивом, що передує вибуху феєрверку яскравих емоцій.

Теплі слова та грамоти було прийнято також від заступника начальника управління освіти Н. Тимохіної та головного спеціаліста з питань дошкільної освіти Н. Куги.

Звернувся до присутніх о. Ігор від імені батьків усіх вихованців дитсадка.

А підвести підсумок урочистостей випала нагода дорогим ветеранам, колегам-педагогам, які багато років присвятили невтомній праці в стінах рідного закладу. Гучними оплесками присутні вітали О.Н. Дриголу, І. П. Єлсукову, Т.Г. Білоус, О.Б. Спільніченко, А.А. Волкову, Л.Ф. Гавриленко, Н.Л. Махову, Н.Я. Орєхову, В.П. Гребцову, О.П. Дегтьову, З.К. Єфименко, Л.Ю. Сланкевич, М.Г. Рябчук.

Сьогодні ці люди – невгамовні і яскраві, творчі та непосидючі особистості. Такі ж невтомні, щирі, добросердечні, як і колись. Вони не шукають легких шляхів до реалізації своїх мрій. Справжній, як вони самі про себе з гумором зазначили «Пенсіонерський загін реальних шедеврально-елегантних леді».

Тож свято вдалося на славу. Іменинний торт-сюрприз від «заморського гостя» з сонячної Італії тільки підкреслив, що життя, а саме в «Черемушках» – прекрасне!

І сьогодні фото з друзями на згадку, вітальні листівки «Черемушкам» від вихованців та їх батьків – приємні спогади про свято. Все це – міцна цеглинка і своєрідна сходинка в розбудові історичного шляху, яким іде дошкільний навчальний заклад. Це саме та спадщина, ті надбання, що залишаться наступним поколінням. Це саме ті добрі справи, які колектив дарує оточуючим, а особливо дітям, виховуючи в них морально-етичні цінності, сімейні традиції, бажання жити у дружбі та мирі на рідній українській землі, у спільному нашому «Будинку радості» під назвою «ЧЕРЕМУШКИ»!

Творча група ДНЗ №8

Можливо, Вам буде цікаво

By