Об’єднаймося заради перемоги!

На початку серпня 2014 року у м. Новомосковську було зареєстровано громадську патріотичну організацію «Прометей». Фактично організацію створено на базі громадського руху «Лелека Самара», який діяв з січня 2013 року, відроджуючи та зміцнюючи українську національну духовність, мову та культуру.

Більшість активістів ГО «Прометей» – школярі та студенти, однак військовий час змінив якісний склад організації, і сьогодні до «Прометея» приєднуються люди різних професій, соціального та матеріального статусів. У своїй більшості новачки не вважають за потрібне афішувати власні внески у загальну справу, однак саме вони надають нові можливості організації, пріоритетним завданнями якої на сьогодні є допомога бійцям АТО.

Важливо зазначити, що серед активістів ГО немає політиканів, оскільки наша мета – діяти, а не говорити, хоча до вогника «Прометея» неодноразово намагалися приєднатися «цікаві люди».

З часу активної фази АТО громадська організація «Прометей» постійно підтримує бійців різних частин, надаючи гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та речей, що активісти отримують від мешканців міста кожної суботи біля супермаркетів «Варус» та «АТБ». Так, члени ГО «Прометей» неочікувано, за участі жителів Новомосковщини, стали волонтерами.

Перебуваючи в надлюдських умовах, виснажені війною, українські бійці звертаються до близьких та рідних за допомогою, а останні, вичерпавши власний ресурс, звертаються до нас. Чи допомагаємо ми? Так, якщо маємо можливість та справді впевнені, що особа потребує допомоги.

Ми не будемо перераховувати кількість бійців, яким ми допомогли, оскільки систематично звітуємо перед громадськістю у соціальних мережах VK та FB, а кожен, у кого є сумніви у нашій порядності та безкорисливості, може перевірити нас, -долучившись до участі в організації (за бажанням довеземо разом із гуманітарною допомогою до зони АТО).

ГО «Прометей» приймає: гроші, продукти харчування, ліки, цигарки, теплі речі та ін. У магазинах міста та кафе встановлено грошові бокси організації, які опломбовані та містять пакет документів ГО.

Сьогодні дуже потрібні старі риболовні сітки (мотузкові) для плетіння маскувальних.

Передати речі можна, попередньо зв’язавшись із керівником організації Артуром Литвиненком за номером 093 300 18 75 або 050 90 77 535. На сьогодні організація працює над відкриттям волонтерських точок у місті та районі.

Крім того, ГО «Прометей» створює «швейний взвод». Запрошуються всі бажаючі, хто володіє навичками шиття та має власну швейну машину. Наразі мета взводу – забезпечити бійців шкарпетками, балаклавами, рукавичками та ін.

Шановні мешканці Новомосковщини!

Ми маємо об’єднатися та допомогти бійцям на фронті! Нас війна виснажує, а хлопців – вбиває та калічить! Ми, як і ви, вважаємо, що держава зобов’язана забезпечувати бійців, однак реалії сьогодення не зігрівають хлопців у холодних окопах. Байдужість до бійців у зоні АТО ламає їх сильний український дух. Хлопці повинні розуміти, чому та заради кого втрачають своїх товаришів.

Будьмо гідними наших бійців! І нехай Бог береже Україну і кожного з вас!

Артур Литвиненко

Можливо, Вам буде цікаво

By