Рік дерев’яної вівці вже на порозі

На відміну від інтелектуального та хитрого Коня, Вівця більш наївна, довірлива, але водночас і більш вперта, тому в наступаючому 2015 р. складніше буде вирішувати конфлікти.

Вівці не вистачає гнучкості, дипломатії. Схилити людину до співпраці в цьому році буде складніше, ніж у попередньому. Конфлікти, які почалися в рік Коня, що відрізняється імпульсивністю і запальністю, в рік впертої Вівці можуть набути затяжного характеру через те, що ніхто зі сторін не погодиться поступитися.

Стихія року

Кожен рік має свої особливості, і рік Дерев’яної Вівці – не виняток. По-перше, стихія Дерева – найрухоміша, наймінливіша, тому Дерев’яна Овечка може абсолютно несподівано відбитися від стада і опинитися там, куди її заведуть миттєві бажання і прагнення. Наздогнати і утримати Вівцю буде нелегко, тому найкраще – навчитися настільки ж швидко змінювати напрямок руху, як вона. І вчасно відслідковувати, куди дме вітер змін. Цього року необхідна блискавична реакція на обставини. І в той же час треба вміти слухати співрозмовника, сприймати чужу точку зору, коректувати погляди, переконання, дивитися на світ під іншим кутом.

У тибетській астрології Вівця (Баран) асоціюється з повільністю розуму, деякою невдячністю, але в цілому – зі спокоєм і добротою. Цей рік за своїми якостями неквапливий, але може з’явитися тенденція відкладати важливі справи на потім, а то й відверта лінь – зрозуміло, піддаватися їй не можна!

У рік Вівці набувають значення дружні зв’язки, особливо спільний відпочинок за багато накритим столом. Тому запрошуйте гостей частіше, діліть частування з близькими людьми, обговорюйте легкі теми, не торкаючись тих, які можуть призвести до конфлікту інтересів. У рік Дерев’яної Вівці, згідно тибетської астрології, може відчуватися нестача знань і недолік інтелектуальних здібностей, щоб ними опанувати. Вчитися в цей рік досить важко, школярам і студентам доведеться докласти більше зусиль, ніж зазвичай.

Талісмани на рік Вівці

Незважаючи на неоднозначність характеру, Вівця – одна з найбільш везучих зодіакальних тварин, тому що згідно тибетської астрології, у неї найкращим чином співвідносяться елементи життя і удачі. З Вівцею завжди прибуде фортуна, а це означає, що і в наступаючому році вам, без сумніву, пощастить. Можливо, ви помічали, що люди, які народилися в рік Вівці, знаходяться під хорошим захистом, і навіть коли вони не надто замислюються про наслідки своїх вчинків, їм чомусь посміхається вдача.

Дерево – елемент, який відображається в назві року, – є для 2015-го символом здібностей. А що таке здібності? Це показник особистої сили, можливості впливати на людей, робити бізнес, здобувати високий статус у соціумі.

Колір Вівці

Колір стихії Дерева – зелений, тому для наступаючого року характерні всі відтінки зеленого. Вибираючи святкове вбрання, віддавайте перевагу цій гамі: від ніжної бірюзи до глибокого смарагдового. Якщо ви не хочете повністю одягатися в зелені тони, то підберіть відповідні аксесуари: шарфи, хустки, прикраси.

Стиль одягу, який відповідає смакам господарки року, – сільський, дачний. Усім дамам підійдуть пасторальні платтячка, костюми в баварському стилі, всілякі корсажі, фартушки та інші предмети туалету а-ля пастушка. Головне, щоб у вас вийшло створити безтурботний, веселий, гостинний образ.

Удача і везіння в рік Вівці

Елемент захисту Вівці – Вогонь, його символ – червоний колір, тому для верхнього одягу, накидок, шалей, парасольок ця гама буде найбільш доречною. Обирайте від оранжевого до бордового – будь-який колір додасть вам упевненості, вселить відчуття захищеності. Ви можете в 2015-у році раз на місяць проводити очищення свого будинку вогнем, регулярно запалювати свічки, ставити курильні з пахощами … Відмінним способом відпочити і набратися сил на рік Вівці будуть посиденьки біля багаття: вечір у компанії друзів під тріск вогню на відкритому повітрі! Жодні курортні поїздки не дадуть вам такого захисту і такого релаксу.

До речі, про меню на новорічний стіл. Вівця, як всі знають, щипає травичку, тому основою святкового частування мають стати свіжі овочеві салати – чим дієтичніше, тим краще. А які вони красиві! Листя салату, руколи, селери, кропу, петрушки … Звичайно, заправляти страви краще свіжим лимонним соком або оливковою олією. Нехай на столі будуть всілякі фрукти – місцеві та екзотичні. І боже вас збав: ніякої баранини! Якщо вже ніяк без м’яса – плов краще приготувати зі свинини або курки.

І останнє: елемент удачі наступаючого року – це Вогонь, тому в якості новорічного подарунка підійдуть будь-які аксесуари для каміна, святкові свічки, запальнички, бенгальські вогні.

Можливо, Вам буде цікаво

By