У Новомосковському МВ відбулася зустріч з громадськістю та представниками місцевих ЗМІ

Про оперативну ситуацію на території міста Новомосковська і Новомосковського району доповів заступник начальника слідчого відділу майор міліції Лук’яненко М.Л.

Його доповідь доповнив начальник відділу підполковник міліції Очеретяний Максим Анатолійович, який звернув увагу присутніх на проблему правопорушень, пов’язаних з банківськими установами, розповів про можливі ризики при користуванні громадянами банківськими картками і звернувся до представників ЗМІ з проханням донести до громади правила роботи з такими картками.

Продовжив зустріч заступник начальника кримінальної міліії майор міліції Савченко О.О., який висвітлив результати роботи щодо розкриття злочинів, скоєних в громадських місцях, з наведенням прикладів розкриття пограбувань. А начальник відділу акцентував увагу присутніх на позитивних досягненнях оперативної діяльності, в тому числі на розкритті незаконних заволодінь автотранспортом.

У Новомосковському МВ відбулася зустріч з громадськістю та представниками місцевих ЗМІ

Активну участь в зустрічі цього разу взяли представники громадськості, які поставили актуальні питання щодо розкриття крадіжок з дачних кооперативів та садових товариств. Були питання і по конкретним кримінальним провадженням. На всі ці питання були надані вичерпні відповіді.

Діяльність дільничних інспекторів міліції щодо профілактики правопорушень на території обслуговування висвітлив начальник СДІМ майор міліції Христюк О.С. Позитивний приклад боротьби зі стихійною торгівлею навів керівник органу. Максим Анатолійович Очеретяний повідомив про проведені за участю сектора боротьби з економічними злочинами заходи, в результаті яких були виявлені три факта незаконної торгівлі недоброякісною продукцією.

У Новомосковському МВ відбулася зустріч з громадськістю та представниками місцевих ЗМІ

Наприкінці зустрічі Максим Анатолійович ще раз звернувся до представників засобів масової інформації донести до населення попередження про шахрайські дії із застосуванням мобільних телефонів та проти літніх осіб, звернувши увагу, що почастішали випадки, коли так звані «соціальні працівники» проводять обмін грошей, в результаті чого пенсіонери залишаються без своїх заощаджень.

Співпраця триває і є надія, що спільними зусиллями в своєму місті і районі ми змінимо ситуацію на краще.

Можливо, Вам буде цікаво

By