ОПЕРАЦІЯ «КАНІКУЛИ»

Службовий обов'язок кримінальної міліції у справах неповнолітніх – захистити маленьких громадян України від посягань на їхні свободу, здоров'я і життя. Не так важливо втішити ображеного, скільки зарадити його біді. А ще важливіше – передбачити й попередити негативні ситуації, що можуть обернутися проти дитини. Тому перевага надається саме профілактиці.

З 23 березня 2009 року в учнів загальноосвітніх шкіл розпочалися весняні канікули. З метою запобігання правопорушень та злочинності у підлітковому середовищі, втягування їх дорослими особами в наркотичну та алкогольну залежність, жебракування в цей період Новомосковським міським відділом міліції на території міста та району проводиться профілактична операція під умовною назвою «Канікули». Особливої уваги правоохоронці надають місцям відпочинку дітей та молоді.

Одне з найголовніших завдань батьків – забезпечити добробут та належне виховання своїх дітей. Саме в сім'ї людині прищеплюють ті морально-етичні цінності, на основі яких у подальшому буде формуватися її особистість. Та, на жаль, буває й так, що саме у родині діти зазнають жорстокого ставлення та насильства, які нерідко призводять до трагедій.

З початку року працівниками КМСН притягнено до адміністративної відповідальності майже 54 батьків, які не приділяють належної уваги своїм чадам. Порушено також 2 кримінальні справи за ст.304 КК України – втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність та жебрацтво, та 1 кримінальну справу за ст.150-1 КК України – використання батьками своєї малолітньої дитини в занятті жебрацтвом.

Дуже хочеться вірити, що вжиті заходи послужать уроком для всіх батьків, діти будуть підростати не в компанії схильних до правопорушень однолітків, а в колі люблячої родини.

Можливо, Вам буде цікаво

By