КЕРІВНИК-ТВОРЕЦЬ, ГІДНИЙ НАЙВИЩОГО ВИЗНАННЯ

Порядна, цілеспрямована людина, у якої слово не розходиться з ділом, хороший господар, а в руслі останніх подій ще й кращий кризовий топ-менеджер – так характеризують колеги по роботі Михайла Івановича Шибку, начальника управління газового господарства міста.

Втім, не лише працівники газового господарства впевнені у тому, що їх начальник – керівник-творець. Нещодавно Михайла Івановича було визнано одним із кращих працівників промисловості на всеукраїнському рівні. Восени Михайлу Івановичу було присвоєно звання „Заслужений працівник промисловості України”, і з рук Президента України В. Ющенка господарник отримав нагороду разом зі щирими словами подяки за хорошу працю на благо рідної землі.

Про свій трудовий шлях Михайло Іванович може розказувати багато, бо все своє життя присвятив роботі. Хорошому господарю, як кажуть, і Бог помагає. Але і власних зусиль Михайло Іванович доклав чимало, віддаючи роботі по 20 годин на день. За що б не брався – в усьому проявляв себе як справжній господар.

А переробити довелося багато чого, адже шлях до начальника газового господарства, який він розпочав ще у 1997 році, починав зі звичайного слюсаря. Жодну сходинку на довгій кар'єрній драбині не перестрибнув – у кожному відділі попрацював, кожний механізм роботи важливого управління вивчив. Починав керувати колективом утричі меншим, ніж сьогодні, а зараз газове господарство м. Новомосковська та Новомосковського району – друге за розміром у Дніпропетровській області.

За час керування М. Шибки підприємство в буквальному розумінні розквітло – з'явились нові комфортні будівлі для персоналу, облагородили прилеглу до господарства територію, було збільшено автопарк, у кожному відділі з'явилися нові кадри, а отже і робота газового господарства стала більш плідною і якісною. І найголовніше – в оселях мешканців Перещепиного, Перевалу, Кулебівки, Глодів і в багатьох інших районах Новомосковщини запалав блакитний вогник.

А чого варте було підсобне господарство, яке близько десяти років тому організував Михайло Іванович. Власними силами довів поголів'я худоби та птаства до більш як трьох тисяч!

Розуміючи, що слід відповідати вимогам часу, Михайло Іванович Шибко не зупинявся на шляху самовдосконалення, – маючи за плечима училище, технікум та Дніпропетровський інженерно-будівничий інститут, у 2004 році вступив до Міжнародної академії управління персоналом.

Поєднавши у собі досвід і знання вмілого управлінця, він не втратив тих рис, без яких, за словами самого Михайла Івановича, не можна бути успішною людиною.

– Людей потрібно любити, – ось формула успіху, яку вивів М. Шибко для себе, і яку рекомендує кожному керівнику як місцевого, так і державного рівнів. – Потрібно створити для людини комфортні умови для роботи і дати можливість спокійно робити свою справу – і тоді успіх гарантовано, – впевнений Михайло Іванович.

Ще з дитинства він засвоїв: у родині повинні бути чесні, чисті стосунки. Саме за такими принципами побудував свою велику сім'ю, в якій вже троє дітей та п'ятеро онуків. Великий колектив газового господарства також вважає своєю родиною.

Успішна, добре налагоджена робота УЕГГ, численні нагороди, в тому числі і остання, гідна пошани відзнака – все це є підтвердженням того, що Михайло Іванович Шибко вартий не тільки людської вдячності, а й всеукраїнського визнання.

Источник: А. Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By