Святкування 9 травня в Новомосковську

Дев’яте травня Новомосковськ традиційно зустрів мітингом біля Меморіалу Вічної Слави. Квіти, святково одягнені школярі, ветерани, георгіївські стрічки, голосна музика і керівники міста у президії – усе це давно стало незмінними атрибутами свята.

Цьогоріч до них долучився і новий символ перемоги – червоний мак. Не можна було не помітити і великої кількості міліціянтів та представників територіальної оборони Дніпропетровської області, які відповідали за безпеку городян, присутніх на заході.

Святкування 9 травня в НовомосковськуНа жаль, новвоввдення у святкування Дня Перемоги цьогоріч обмежилися лише квітами маку – сценарій проведення свята нічим не відрізнявся від минулорічних. Оминули чиновники увагою і події, пов’язані із війною, яка точиться в Україні сьогодні. Адже зараз, коли на сході ідуть реальні бойові дії і кожен день вмирають воїни та прості громадяни, слухати слова лише про премоги 70-річної давності було по меншій мірі дивно. Стереотипність мислення міцно засіла у головах наших громадян. Вона – фундамент, на якому керівництво кожного міста та країни в цілому будує свою безмежну владу. Так багато говорячи про перемоги майже сторічної давності легко не думати про проблеми сьогодення.

Але це лише доти, доки війна не постукає у твій дім.

Можливо, Вам буде цікаво

By