Операція «СПЕЦСИГНАЛ»

Останнім часом почастішали випадки безпідставного використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв на транспортних засобах, водії яких ігнорують ПДР та своїми діями створюють небезпечні ситуації для інших учасників дорожнього руху.

На виконання вимог Указу Президента України від 22.11.2007 № 1136/2007 “Про вдосконалення порядку використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв на транспортних засобах”, забезпечення рівності учасників дорожнього руху та дотримання ними правил дорожнього руху, в період з 25.03.2009 по 24.04.2009 запроваджено проведення загальнодержавної операції під умовною назвою “Спецсигнал”.

Основним завданням цієї операції є активізація роботи з виявлення фактів незаконного встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв під час нагляду за дорожнім рухом, при проведенні державної реєстрації (перереєстрації) та державного технічного огляду . При цьому спеціальні світлові і звукові спеціальні пристрої, які мають ознаки підробки або термін їх дії закінчився, будуть демонтуватися та вилучатися, а винні особи притягуватися до адміністративної відповідальності.

Можливо, Вам буде цікаво

By