Підсумки літнього сезону – звітує к/з «Рятувально–водолазна служба»

Закінчилось літо! Підводячи підсумки літнього сезону, треба відмітити, що він був нелегким. Бувало всяке:

  • не підрахувавши свої сили «наші знамениті плавці» кликали на допомогу;
  • в дуже жаркі дні, при пекучому сонці, були випадки сильного опіку та втрати свідомості від теплового удару;
  • часто підлітки і дорослі порушували правила безпеки на воді, запливаючи за буйки, та стрибали з мосту, купалися в невстановленому місці;
  • деякі батьки були дуже неуважні до своїх дітей, кидаючи їх на призволяще, не слідкуючи за ними;
  • дорослі, показуючи поганий приклад дітям, з’являлись на відпочинок на міський пляж в нетверезому стані.

Це самий малий перелік порушень жителями та гостями нашого міста, правил безпеки на воді. Ми знаємо – що вода не прощає помилок. Були в цьому сезоні випадки, коли рятувальники були не в змозі допомогти.

По-перше це тоді, коли жителі міста відпочивали і купалися не на міському пляжі, а там де їм подобалось, коли виклик про допомогу був занадто пізнім. Так 13.07.2015 потонув учень 9 класу СЗШ№18 Мілюков Володимир Сергійович, на комсомольському острові.

По-друге, коли дорослі купаються в нетверезому стані. 08.08.2015 р на пляжі р-ну.Решкут ( пров. Кар’єрний) відпочивав з рідними Гопанюк Назар Валерійович, 1991 року народження, житель с.Голубівка – потонув в нетверезому стані.

Але коли люди не байдужі до того що діється навкруги і знають номер телефону рятувально–водолазної служби 7-73-61, то випадки, коли людина попадає в біду закінчуються позитивно.

Тож аналізуючи підсумки, та ту роботу яку проводе рятувально – водолазна служба: по роз’ясненню, по вихованню жителів та гостей міста через читання лекцій по школам, через звернення по міському радіо та листівкам, по проведенню роз’яснювальної роботи в дошкільних закладах та через постійне інформування в міських газетах. Все це робиться для того, щоб попередити Вас про небезпеку на воді і зберегти вам життя.

Тож шановні жителі та гості міста – зробіть для себе висновки.

Начальник комунального закладу В.А. Волков

Можливо, Вам буде цікаво

By