Начальник Новомосковської міліції зустрівся з головами Спаської та Мар’янівської сільських рад

Одним з пріоритетних завдань органів внутрішніх справ є необхідність максимально наблизити діяльність міліції до потреб громадян. Саме з цією метою 19 жовтня поточного року нещодавно призначений начальник Новомосковського міського відділу міліції полковник міліції Рибак Віктор Станіславович провів робочі зустрічі з головами Спаської та Мар'янівської сільських рад на місцях.

Віктор Станіславович зустрівся з виконуючою обов'язки сільського голови Тетяною Петровною Лазаренко, з якою обговорили ситуацію в селі Спаському та діяльність дільничного інспектора міліції, що обслуговує територію даної сільської ради.

В ході зустрічі було розглянуто й ряд питань щодо співпраці органів самоврядування та міліції, забезпечення охорони громадського порядку під час проведення виборів 25 жовтня. Обговорили й реформу в правоохоронній системі.

Начальник Новомосковської міліції зустрівся з головами Спаської та Мар’янівської сільських рад

Поспілкувався Віктор Станіславович і з сільським головою Мар'янівської сільської ради Сахненко Надією Олексіївною. Головний міліціонер Новомосковщини поцікавився проблемними питаннями взаємодії органів самоврядування з міліцією, а також в загальному криміногенною ситуацією на території сільської ради.

Неодноразово під час бесіди порушувалось питання щодо роботи дільничних інспекторів міліції. І Тетяна Петровна, і Надія Олексіївна звернулися до начальника міліції з проханням, по можливості, виділити дільничного інспектора, який буде обслуговувати лише одну сільську раду.

– Так і повинно бути. Один дільничний інспектор повинен обслуговувати одну сільську раду. Натомість на сьогодні на одного дільничного приходиться по декілька сіл, що значною мірою збільшує навантаження. Цю проблему не можна вирішити на місцях, бо вона не врегульована на законодавчому рівні, – розповів Віктор Станіславович. Але дане побажання взяв на контроль і пообіцяв у найкоротший термін переглянути дільниці обслуговування дільничних інспекторів та прийняти відповідне рішення.

Роботи багато, проблеми є, але таким чином правоохоронці намагаються у ході живого спілкування знаходити компроміси, в межах чинного законодавства вирішувати ті чи інші питання, аби наші громадяни почували себе захищеними.

Сподіваємося, що проведення подібних зустрічей у віддалених куточках району сприятиме налагодженню партнерських стосунків міліції з населенням та своєчасному виявленню і попередженню злочинних діянь.

Т.М. Попова, майор міліції

Можливо, Вам буде цікаво

By