Правоохоронці провели профілактичні бесіди з неповнолітніми та їх батьками з дитячих будинків сімейного типу і прийомних сімей.

Минулої п'ятниці в Новомосковському міському відділі міліції відбулася зустріч правоохоронців з дітьми та батьками прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, яка була організована сектором кримінальної міліції у справах дітей.

З метою зменшення кількості випадків вчинення дітьми злочинів та правопорушень, а також підвищення рівню обізнаності дітей з правових питань працівниками СКМСД спільно з фахівцями центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді був проведений роз’яснювально-профілактичний захід, на якому дітей було ознайомлено із правами дітей в Україні, а також роз’яснені наслідки вчинення правопорушень та злочинів, за які передбачена відповідальність в Кримінальному кодексі України та Кодексі України про адміністративні правопорушення.

Крім того, було роз’яснено як не стати жертвою злочину та про встановлення часових обмежень перебування дітей у вечірній та нічний час в закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних залах, вокзалах та вулицях

Увага батьків була звернена на недопущення вчинення насильства як відносно неповнолітніх, так і самими неповнолітніми, а також на необхідність посилення контролю за навчанням та вихованням дітей, поліпшення умов проживання, обов’язку піклуватися про здоров'я дітей.

Правоохоронці провели профілактичні бесіди з неповнолітніми та їх батьками з дитячих будинків сімейного типу і прийомних сімей.
Т.В. Харченко,

начальник СКМСД

Новомосковського МВ ГУМВС

Можливо, Вам буде цікаво

By