На що очікують новомосковці

Вибори у нашому місті відбулися. Прославили вони Новомосковськ, щоправда, на всю країну. Інтрига ж щодо депутатів, обраних до ради, зберігається й досі. Тим часом ми вирішили поцікавитися у містян, що вони думають про перемогу нового старого мера Віктора Літвіщенка та що очікують від роботи депутатів нової каденції.

Валентина Іванівна, прибиральниця:

-​ Я до обрання Літвіщенка мером ставлюсь позитивно. Сподіваюсь, що він змінився на краще, тепер робитиме добро людям. Адже ще за часів свого попереднього мерства, він, правду кажучи, нічого поганого не робив. Сам брав і іншим давав. А от щодо того, чого очікую після виборів… Хочеться, щоб щось для міста зробили. Щоб Новомосковськ став чистим, щоб дороги були хороші, щоб місто розквітало.

Олексій, безробітний:

-​ Дивився я по телевізору про наші вибори – безлад, як і всюди. Особисто мені все одно, хто буде міським головою – я у своїй родині порядок сам наведу. А той, кого обрала громада, має попіклуватися про всіх. Дуже важко жити зараз малозабезпеченим, сиротам, актуальною залишається проблема безпритульних. Хай про таких людей мер подумає в першу чергу. Адже кожен звик жити за законом джунглів – сам за себе. Може, хоч міський голова зробить щось для інших. Врешті – решт це його робота.

Олександр, водій:

-​ Хоч Літвіщенко, хоч Мороз чи Барсук – усі вони однакові. Всі – маріонетки у руках тих, хто привів їх до влади. І перш за все будуть відпрацьовувати на хазяїв. Тому я думаю, що все в нас залишиться по- старому, жодних змін на краще не буде.

Андрій Олександрович, будівельник:

-​ Я, чесно кажучи, здивувався, коли дізнався, що мером буде Літвіщенко – навіть не знав, що він балотується. Хочу висловити і меру, і депутатам нового скликання одне побажання від людей – ми хочемо відчувати себе захищеними. Не безправними комахами, яких «розчавити» може перший-ліпший чиновник, а людьми, які все життя працюють і хочуть мати повагу від тих, кого вони обрали. Але чи це можливо?

-​ Світлана Миколаївна, пенсіонерка:

-​ Нічого хорошого я не чекаю ані від мера, ані від депутатів. Ми, пенсіонери, – відпрацьований матеріал, нікому не потрібні. От скоро і безкоштовний проїзд у нас заберуть – виживай, як хочеш… Самі про себе не подумаємо – ніхто не подумає. Тому мені нема діла до депутатів, яким і на мене по великому рахунку начхати.

Віктор, менеджер:

-​ Мені Літвіщенко подобається тим, що вміє гарно розмовляти, він людина освічена. Ходять чутки, що в нього у Києві є впливові друзі. Значить може при потребі домовитися з тими, хто «на горі» щодо нашого міста. Тому вірю, що почнемо жити краще.

Світлана, у декретній відпустці:

-​ Головне, щоб війни не було. А хто там і що – мені все одно.

Тамара, викладач:

-​ З кожним роком у нас все гірше. Нелегко буде новому меру – працювати доведеться із ворогами. І місту буде нелегко. Бо з огляду на те, хто пройшов у депутати – світ летить шкереберть. Не буду називати персонально, але багато серед них звичайних нероб, алкоголіків (не побоюсь цього слова) і крадіїв. Бережи Боже від таких представників народу! Бажаю новому меру сил та наснаги, аби впоратися із цією зграєю!

Григорій, продавець:

-​ Не дивлячись на те, що багато розмов під час голосування точилося про фальсифікацію, у більшості своїй вибори, я вважаю, були чесними. Чому? Тому що обрали наші люди депутатів «под стать себе». Ті, хто продав себе за 200 гривень, хай не дивуються тому, як складеться їхнє життя у подальшому. До повій ставляться відповідно! Хто голосував як баран, не задумуючись про наслідки, – той обрав відповідного барана, який поведе їх тільки до різника. Тому бажаю цьому містечку такого життя, на яке воно заслуговує. Хай ламають ноги на тротуарах, хай їм і далі хамлять у службах, хай їхнє майбутнє буде таким же світлим, як ті люди, за яких вони проголосували!

Можливо, Вам буде цікаво

By