Вшанували ветеранів органів внутрішніх справ

10 листопада в Україні відзначається День вшанування ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ, які розпочали свою службу державі і народу ще за часів колишнього СРСР. Це чудова нагода, аби ще раз приділити увагу тим, хто багато років пропрацював поруч із нами, а нині на пенсії. Керівництво Новомосковського відділу поліції спільно з Радою ветеранів організували відвідування за місцем проживання ветеранів ОВС, які за станом здоров'я не можуть взяти участь в урочистих заходах, надали допомогу у вигляді продовольчих пайків. А в актовій залі Новомосковського відділу поліції відбулося привітання ветеранів.

Урочисте зібрання вступним словом відкрив Почесний голова ветеранської організації Губський Григорій Федосійович.

Слова вдячності та найкращі побажання передав начальник відділу полковник міліції Рибак Віктор Станіславович, який висловив вдячність ветеранам за честь і мужність, за доблесну службу.

Голова Новомосковської ради ветеранів Шевченко Валентина Михайлівна відмітила, що це є зворушливі й пам’ятні хвилини для кожного із присутніх, для тих, хто ніс нелегку та відповідальну службу у різні часи, для нинішнього покоління співробітників поліції. Ці хвилини зустрічей ще раз нагадують про звитягу і силу духу працівників органів внутрішніх справ, про неоціненний вклад в правоохоронну діяльність, становлення та розвиток нинішніх поколінь правоохоронців.

А перший заступник голови Ради ветеранів Лещенко Леонід Васильович від Ради спілки ветеранів органів внутрішніх справ України вручив заслуженим ветеранам пам’ятні медалі «Слава ветеранам ОВС України» та «Міліція України – безпека держави» і у своєму виступі наголосив, що ветерани органів внутрішніх справ ведуть широку громадську діяльність, надають велику соціальну підтримку та передають молодим працівникам свій багатий професійний досвід і життєву мудрість.

Тож, шановні ветерани! Від імені керівництва та всього колективу Новомосковського відділу поліції прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня ветерана органів внутрішніх справ України! Щастя вам, міцного здоров’я, сімейного добробуту, злагоди, спокою та затишку, невичерпної енергії, плідної праці і довгих років життя.

Т.М. Попова,

майор поліції

Можливо, Вам буде цікаво

By