Чистота у місті залежить від кожного з нас

З приходом весни чепуриться і наш Новомосковськ. Щороку навесні активісти, члени партійних осередків, городяни виходять на прибирання міста. На минулих вихідних міським осередком Комуністичної партії України було організовано екологічну акцію з прибирання приміського лісу, лівобережної зони р. Самари, площі ім. Леніна. До слова, цьогоріч виповнюється 90 років з дня проведення першого ленінського суботника, який прижився у нас до сьогоднішнього дня.

Близько 200 городян відгукнулося на заклик. Учасники народного хору ветеранів вправно орудували граблями та мітлами на головній площі міста, більша частина збирала непотріб від мосту до зеленого пляжу. Загалом було зібрано близько 150 м3 сміття.

Керівники та члени міської організації Компартії закликають всіх новомосковців не бути байдужими до екологічного стану нашого міста. Одним суботником неможливо вичистити весь той бруд, який назбирався у найбільш улюблених городянами місцях відпочинку. Тож приєднатися до акції можна всім бажаючим, тим самим проявивши свою громадянську активність. Роботи вистачить на всіх.

Разом з тим хочеться нагадати, що наш дім – це не лише стіни власного житла. Треба кожному думати, як зробити наше місто чистим, затишним, привабливим і для жителів, і для гостей Новомосковська.

На найближчій сесії міської ради фракція комуністів ініціюватиме розміщення сміттєвих баків у парку.

Будемо сподіватися, що праця людей не буде марною, і наші громадяни оцінять зроблене і добре подумають, перш ніж кинути сміття мимо урни.

А. Шипко, перший секретар Новомосковського міськкому компартії України

Источник: Новомосковск

Можливо, Вам буде цікаво

By