На Новомосковщині свято Різдва Христового пройшло без надзвичайних подій та порушень громадського порядку

Різдвяні свята у Новомосковську пройшли спокійно. Однак не обійшлося без бійок та сімейних скандалів. Загальна кількість зареєстрованих подій за минулу святкову добу, у порівнянні з буденними, не збільшилася.

Особовий склад новомосковської поліції знаходився на посиленому варіанті несення служби. Святкові літургії відбулися в 42 храмах і церквах Новомосковщини, розташованих на території 32 населених пунктів, у яких взяли участь близько 16 000 жителів Новомосковщини. Для забезпечення належного стану громадського порядку в цей час було залучено близько 100 працівників новомосковської поліції.

Вжиті заходи виявилися результативними: протягом першої декади січня в місті та районі не допущено серйозних порушень громадського порядку, не зафіксовано резонансних злочинів, окрім пограбування, яке було розкрито по «гарячих слідах». Так, 07 січня о 16.00 біля буд. № 18 по вул.Тургенєва троє чоловіків із застосуванням фізичної сили відкрито заволоділи мобільним телефоном 27-річного місцевого мешканця. Під час проведення першочергових розшукових заходів, направлених на розкриття цього злочину, працівниками новомосковської поліції були встановлені по «гарячих слідах» та затримані підозрювані, які дали правдиві свідчення з приводу скоєного пограбування. Ними виявилися 28-річний, 31-річний та 42-річний раніше судимі місцеві мешканці, один з яких добровільно видав викрадений мобільний телефон. Наразі відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.186 КК України, вирішується питання про оголошення підозрюваним про підозру та обрання запобіжного заходу.

Загалом упродовж першої декади січня на Новомосковщині було зареєстровано 532 заяви та повідомлення громадян про правопорушення та інші події. Як правило, серед повідомлень, які реєстрували правоохоронці: тілесні ушкодження (47, з яких 26 розкриті) та крадіжки (73, в тому числі 5 – з автомобілів, одна з яких розкрита, та 6 – мобільних телефонів, дві з яких розкриті). Прикрою подією стала дорожньо-транспортна пригода зі смертельним наслідком, яка сталася 05 січня о 06.00 на 155 км автошляху «Красноград-Перещепино-Новомосковськ». Поблизу с.Голубівка 27-річний водій автомобіля «БМВ» не впорався з керуванням, з'їхав з дороги та допустив перекидання автівки, внаслідок чого отримав смертельні травми.

Зимові свята тривають. Поліція продовжує свою роботу із забезпечення публічної безпеки на вулицях міста і району, аби місцеві жителі та гості Новомосковщини почували себе у безпеці.

Т.М. Попова, майор поліції

Возможно Вам будет интересно

От