Інспектори превентивної діяльності Новомосковської поліції допомагають місцевим мешканцям боротися з скрутними погодними умовами

У зв’язку з погіршенням погодних умов, інспектори Новомосковського відділу поліції навідуються до місцевих мешканців похилого віку, аби допомогти їм долати негоду.

Весь особовий склад новомосковської поліції націлений на проведення поквартальних і подворових обходів помешкань громадян, особливо в сільській місцевості, з метою виявлення самотніх осіб похилого віку, які потребують медичної, побутової або іншої допомоги, для подальшого вжиття відповідних заходів. Під час зустрічей зі старенькими інспектори поліції цікавляться їхніми проблемами, запитують, яка їм необхідна допомога. При необхідності можуть допомогти по господарству – принести воду чи відгорнути сніг, адже під час такої негоди громадянам похилого віку дуже важко пересуватись.

Всі ми, перебуваючи у родинному колі і повсякчас відчуваючи домашній затишок, не маємо права забувати про самотніх громадян та осіб похилого віку, які потребують допомоги та уваги. Закликаємо всіх не бути байдужими, відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних, не бути осторонь від тих кому необхідна допомога, особливо зараз, коли на вулиці така негода. Іноді достатньо протягнути сильну руку та допомогти дійти додому – на фото працівники поліцейської дільниці № 9 Новомосковського відділу поліції капітан поліції Владислав Соннов та старший сержант поліції Євген Шрамов в смт. Меліоративне проводжають до помешкання 73-річну Клавдію Костянтинівну, яка опинилася сам на сам з несприятливими погодними умовами.

А. Бабенко, інспектор превентивної діяльності

Новомосковського відділу поліції

Можливо, Вам буде цікаво

By