Активний діалог з населенням – запорука покращення роботи

16 лютого вже вкотре новомосковські правоохоронці спільно з головою Новомосковської районної державної адміністрації Павлом Селіховим відвідали віддалений населенний пункт району, аби почути думку громади про роботу місцевої влади і поліції та, зважаючи на ці зауваження, покращити свою діяльність.

Нова зустріч відбулася у селі Свічанівка, розташованому на території Перещепинської міської ради Новомосковського району. В цьому невеличкому селі проживають люди, переважно похилого віку. А ця категорія населення найбільше потребує прямого спілкування з керівництвом району.

На обговорення були винесені актуальні питання, що безпосередньо стосуються життя місцевих жителів, а саме питання ремонту дороги в селі, транспортного сполучення, заготівлі дров, будівництва дитячого майданчику та інші проблеми приватного характеру.

Також під час бесіди порушувалось питання щодо роботи інспектора поліції, який обслуговує територію цього села. Павло Іванович Селіхов представив громаді заступника начальника Новомосковського відділу поліції В'ячеслава Книша, який довів до відома місцевих мешканців, що на сьогодні на одного інспектора приходиться по декілька сіл, що значною мірою збільшує навантаження на них. Тобто інспектор не має змоги щоденно перебувати на території того чи іншого села. Тим більше, що в селі Свічанівка майже ніколи не трапляються правопорушення. Підполковник поліції запропонував громаді та місцевій владі графік відвідування цього села інспектором поліції раз на два тижні, а потім представив начальника Перещепинського відділення поліції Сергія Панчука та нового інспектора поліції Акіма Бурова, який надав інформацію щодо місця та графіку прийому громадян на території Перещепинської міської ради і номер свого мобільного телефона.

Оскільки на прийомі громадян були присутні голова райдержадміністрації і поліцейські керівники, селяни змогли вирішити багато своїх проблем на місці. Інші питання, розгляд яких потребує додаткових ресурсів і зусиль, також не залишилися поза увагою: завдання щодо їх розв'язання поставлені відповідальним за певні напрями особам.

Наостанок, голова Новомосковської райдержадміністрації Павло Селіхов відзначив тісну співпрацю правоохоронців із місцевою владою та позитивно оцінив роботу новомосковської поліції. А підполковник поліції В'ячеслав Книш зазначив, що такі зустрічі потрібні для населення. Є нормальне душевне спілкування, ніхто нікого не ставить в рамки. Кожен може висловити свою думку. Є звернення громади, є заяви і тому, такий всебічний зв’язок між поліцією, владою, людьми та керівниками сіл дає свої позитивні результати.

Т.М. Попова, Новомосковський відділ поліції

Можливо, Вам буде цікаво

By