Мобільний офіс праці Рекрутобус PL розпочав Всеукраїнський тур

Де шукати роботу в Польщі, як не потрапити до рук шахраїв і чи варто працювати легально – на ці та інші запитання дадуть відповідь працівники мобільного офісу праці „Рекрутобус.PL”, котрий від 25 травня вирушив в тур містами України. Це проект нової інформаційної кампанії польської агенції працевлаштування EWL Group, яка виступає за легальне та безпечне працевлаштування у Польщі.

28.07 (Центр, Центральний ринок)

10.00-12.00 Новомосковськ

Протягом останніх років все більше українців вбачає у Польщі можливість хорошого заробітку. Згідно з даними державних урядів праці, у 2016 році польські роботодавці працевлаштували рекордну кількість іноземців. З понад 1,3 мільйонів дозволів на працевлаштування за кордоном, наданих іноземцям, вражаючі 96% припадають на громадян України.

При такому значному масштабі працевлаштування українців в Польщі, все більшого значення набуває необхідність інформування про права й обов’язки працівників. Особливу потребу мають невеликі міста та села, в яких доступ до інформації може бути більш ускладненим. Особи з таких регіонів часто стають жертвами шахраїв, або ж шукають роботи самостійно, що, в свою чергу, часто закінчується негативними наслідками та проблемами для самих працівників.

„Ми плануємо розповсюдити та донести конкретну інформацію щодо роботи в Польщі до таких груп осіб, які ще не мали можливості дізнатися більше про польський ринок праці.” – говорить Анджєй Коркус, голова EWL Group, організатор проекту Rekrutobus.PL. „Окрім інформування, ми також представимо найцікавіші пропозиції робіт від польських роботодавців, якими українці зможуть скористатися протягом літньо-осіннього сезону. Це перший всеукраїнський проект, який реалізує польська агенція працевлаштування на території України.”

Автобуси, які відвідають міста і регіони України, будуть пристосовані до проведення розмов з кандидатами. Завдяки системі електронної реєстрації, організатори зможуть прийняти заявки працівників безпосередньо у день візиту Рекрутобусу до даної місцевості.

Кампанія триватиме до кінця вересня і охопить близько 12-ти областей України (Київську, Львівську, Тернопільську, Івано-франківську, Рівненську, Житомирську, Вінницьку, Полтавську, Одеську, Харківську, Черкаську та Миколаївську), а також кількадесят міст. На офіційній сторінці кампанії можна знайти актуальний план візитів Рекрутобусу до кожного регіону.

Більше інформації про проект „Рекрутобус.PL” можна знайти на сторінці www.rekrutobus.pl

Возможно Вам будет интересно

От