Добрі починання

Просити або вимагати щось від влади наші громадяни вже звикли. А от зробити щось хороше для всіх — не кожен зможе.

Тому більш ніж похвальна ініціатива мешканців будинку №9 по вулиці Українській, які не стали чекати чиєїсь допомоги, а вирішили самостійно облаштувати свій двір.

Ідею подав Андрій Сидоренко. Батькові двох дітей набридло спостерігати, як діти тиняються захаращеним двором, не знаючи куди себе подіти. Неприємно було споглядати, як сусідки-пенсіонерки ховалися від сонця у напіврозваленій альтанці, де і присісти було ніяк. Тому Андрій вирішив сам узятися до справи — звернувся за допомогою до батька, підключив друзів, інших мешканців будинку і почав приводити двір до ладу.

Для початку — прибрав територію від сміття. Потім дружною командою посадили на подвір'ї дерева — молоденькі берізки, зробили пісочницю, а також розмітку для футбольного і баскетбольного майданчиків, вкопали стовпчики, які незабаром мають обгородити сіткою…

Як тільки дозволила погода — взялися лагодити альтанку (на фото) — навіть заасфальтували її, а заразом полатали дірки і на прилеглій частині дороги.

У найближчих планах бригади активістів — встановити карусель для малечі, розповів представникам ЗМІ батько Андрія — Микола Іванович Сидоренко. Звичайно, для того, щоб зробити все якнайкраще, потрібні великі кошти — тільки землі для спортивних майданчиків, за словами М. Сидоренка, треба 50-60 машин. Тому, звісно, не відмовилися б від спонсорської допомоги. Але і за відсутності останньої не опускають рук — роблять все власними силами.

Таким людям — активним, налаштованим на позитив, хочеться побажати успіху у всіх починаннях. Якби побільше в місті було подібних громадян, то, безперечно, ми швидше б наблизились до міста європейського зразка, а городянам жилося б краще.

Будемо сподіватись, що добрі започаткування мешканців будинку №9 не залишаться поза увагою, і будуть підтримані новомосковцями!

Возможно Вам будет интересно

От