Щоб пляж був безпечним

З Тамарою Іванівною Слюсаренко ми зустрілися випадково на вулиці під час опитування. Жінка дуже зраділа, що натрапила на нас, бо саме планувала звернутися з листом до редакції, де висловлювала занепокоєність станом міського пляжу, більш знаного городянами як дитячий.

Тамара Іванівна зазначає, що комунальники в минулому році дещо зробили тут: встановили лавочки, пофарбували кабіни для переодягання, але залишається ще багато проблем, які одноосібно неможливо вирішити, наприклад, зробити зауваження щодо розкидання сміття. Тут необхідні більш дієві спільні заходи міської влади, міліції, санстанції.

Найбільшу стурбованість жінки викликає той факт, що на пляж заїжджають машини, мопеди, а молоді люди розпивають тут спиртні напої, брутально лаються, незважаючи на маленьких дітей. – Коли приходжу купатися вранці, бачу невтішну картину – що тут тільки не залишають за собою так звані відпочивальники, – обурюється жінка. – Мало того, що у піску купа недопалків, то ще й побите скло, різноманітні упаковки, пластикові пляшки, незасипані багаття… Я приношу з собою рукавиці, пакети для сміттяі починаю прибирати. Мені неважко це робити, але ж так не має бути! Інакше як вседозволеністю це не можна назвати. Подивіться, як зараз доглядають за морськими пляжами. Вранці виходиш – чистота ідеальна. А у Дніпропетровську, наприклад, є спеціальна машина, яка просіює пісок, але ж нам це, мабуть, не під силу.

В мене є конкретна пропозиція, як зробити дитячий пляж безпечним.

1) ДАІ міста встановити спеціальний знак про заборону в'їзду на транспорті на територію дитячого пляжу;

2) визначити місця для паління;

3) встановити баки для сміття;

4) розмістити щити наступного змісту:

Вхід на дитячий пляж у нетверезому стані – заборонено!

Розпивати спиртні напої – заборонено! Штраф – 500 гривень.

Місцевій владі провести заходи з очищення р. Самари в районі дитячого пляжу.

Санстанції міста регулярно контролювати стан води в р. Самарі у літній період.

Ось такі пропозиції. Було б добре, якби хоча б частину з них вдалося реалізувати. У ситуації, коли багатьом поїздки до моря не по кишені, міський пляж став би доступним місцем відпочинку для новомосковців.

Можливо, Вам буде цікаво

By