Маленька оаза для новомосковців

Вісімнадцятого липня на площі імені Леніна відбулось урочисте відкриття фонтану. Штучне озерце, місткістю 600 м. куб. і розмірами 12 на 6 м. ремонтували півтора місяця за спонсорські кошти силами солдатів 194-ої понтонно-мостової дивізії та робітників ТОВ „Аква-Терм”.

Відтепер фонтан працюватиме з травня по жовтень, а щоб уберегти його від нападів вандалів, яких, як не прикро, у місті вистачає, його у нічні години будуть охороняти.

Слід сказати, що відкриття фонтану проходило у досить святковій атмосфері – з промовами і нагородами, виступами артистів, фейєрверком. І знову В. Літвіщенко презентував фонтан як черговий подарунок місту від влади, хоча Новомосковськом вперто ширяться чутки про те, що до благодійних справ долучали підприємців силоміць. Звісно, в сьогоднішні нестабільні часи подарувати місту „просто так” суму з чотирма нулями не так то й легко. Особливо, коли знаєш, що на лаврах „великого кормчего” спочиватиме лише одна людина…

У 40-градусну спеку фонтан стане маленькою оазою для новомосковців, тому, безперечно, бажаючих посидіти біля нього буде вдосталь. Сподіватимемось, що час роботи фонтану не обмежиться одним лише довиборчим періодом, і новомосковці матимуть змогу милуватись ним ще не один рік.

Источник: А. Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By