Тимошенко визначила, де краще жити

Кабінет Міністрів України підвів підсумки щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2008 рік. Про це йдеться в офіційному розпорядженні за підписом Юлії Тимошенко.

Серед переможців — лише одне місто з нашої області, а саме Кривий Ріг. Місто металургів розділило друге місце у своїй категорії (великі міста) з Харковом, пропустивши попереду Донецьк і випередивши Одесу.

Дніпропетровськ не потрапив ані до переможців, ані до розширеного переліку міст, у яких минулого року «значно поліпшився благоустрій, озеленення, забезпечення належного санітарного стану та підтримки громадського порядку».

Щоправда, не може не радувати й той факт, що ані Дніпропетровськ, ані Дніпродзержинськ, ані інші не надто благоустроєні міста нашої області не згадуються і в переліку населених пунктів, які мають «критичний стан» та ігнорують заходи щодо благоустрою і підтримки громадського порядку. До цього переліку потрапили ряд населених пунктів Криму, Закарпатської, Львівської та Тернопільської областей.

Источник: Тімур Желдак

Возможно Вам будет интересно

От