І словом, і ділом

Цьогорічне святкування свого професійного свята – Всесвітнього дня пошти – для новомосковських листонош ознаменувалось приємною несподіванкою. Напередодні свята до працівників міського поштового відділення завітав Андрій Козар, помічник-консультант народного депутата України від БЮТ Є. Сігал, а також М. Поздняков, депутат міської ради від фракції БЮТ, О. Сачава, голова Новомосковської районної організації ВО Батьківщина.Своїх колег поздоровив Д. Назаров, начальник центру поштового зв'язку №8.

Андрій Васильович Козар привітав присутніх зі святом від імені партії БЮТ, зачитавши листівку від Юлії Тимошенко. „Сьогодні пошта приходить у кожну сім'ю, – зазначалося у поздоровленні прем'єрки, – у всі куточки земної кулі. Вона відіграє важливу роль у розвитку людського суспільства… Завдяки високому професіоналізму українські поштовики мають високий авторитет серед своїх колег у всесвітньому поштовому просторі, неодноразово Укрпошті вручалися сертифікати високого рівня… Прийміть слова вдячності за ваше щире служіння людям, міцного вам здоров'я, благополуччя. Нехай ваші професійні та життєві шляхи будуть багатими на звершення та досягнення”.

І словом, і діломСаме сьогоднішнім урядом була прийнята комплексна програма щодо розвитку поштової служби України, а найближчим часом планується будівництво чотирьох автоматизованих сортувальних центрів. Лише у Дніпропетровській області закуплено вже п'ять пересувних автомобілів для поштарів.

Для багатьох поява листоноші за порогом – приємна довгоочікувана подія, але мало хто замислюється над тим, як нелегко поштарю у будь-яку пору року і за будь-якої погоди принести людям вчасно листи, газети чи пенсію. Новомосковських листонош під час зустрічі з представниками народного депутата запевнили – про їх працю знають, про них турбуються. І не лише словом, а й ділом. Від імені народного депутата Є. Сігала Андрій Козар вручив присутнім на зустрічі поштарям подарункові сертифікати на велосипеди. Цей двоколісний транспорт – незамінний помічник для кожного поштаря, який значно полегшує їхню працю. Тому подарунок приймали радо і з вдячністю. Так зусиллями представників БЮТ щорічне професійне свято перетворилось для його винуватців на справжні іменини – з щирими привітаннями і цінними подарунками.

Источник: А. Гузь

Можливо, Вам буде цікаво

By