ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

14 жовтня в Новомосковському міському відділі міліції вже вдруге в цьому році відбувся День відкритих дверей для школярів-випускників з метою популяризації роботи правоохоронців серед молодого покоління.

Цього разу до підрозділу завітали старшокласники Новомосковського ліцею «Самара». Їм показали чергову частину, розповіли про структуру Новомосковського міськвідділу міліції, пріоритети служби та навчання у вищих навчальних закладах системи МВС. В актовій залі школярам були продемонстровані відеоматеріали про основні моменти роботи новомосковської міліції, надані інформаційні картки з номерами телефонів та іншою інформацією про міліцію.

З цікавістю дивилися старшокласники на експонати міліцейського музею, в якому ознайомилися з історією міського відділу, а родзинкою екскурсії стало відвідання тиру, де школярі мали можливість ознайомитись зі зброєю, потримати її в руках та провести розбирання-збірку пістолета Макарова і автомата Калашнікова під керівництвом фахівців.

Наприкінці зустрічі працівники сектору кадрового забезпечення розповіли про можливість безкоштовно отримати вищу юридичну освіту в навчальних закладах системи МВС та кожному надали пам'ятку з переліком цих закладів. Тож маємо надію на те, що незабаром ряди місцевої міліції поповняться молодими, мужніми та самовідданими кадрами.

Можливо, Вам буде цікаво

By