Кожному хотілось подарувати частинку душі

Підводячи підсумки суспільно-корисної роботи громади міста, хочу зупинитись на школах, де знаходиться найцінніший потенціал майбутнього, – діти.

У зв'язку з вересневими заходами мені довелося, за запрошенням педколективів, відвідати кілька шкіл міста. Хочу зупинитись на відвідинах шкіл №6 та №16.

У школі №6 особливості навчально-виховного процесу відчув, поспілкувавшись з учнями 9-Г класу на уроці мужності, патріотичного та екологічного виховання. Тепер можу з упевненістю сказати на адресу ЗОШ №6 – Україна має майбутнє. Так тримати!

У школі №16 навчаються щирі та привітні діти. Зовні їх альма-матер непоказна, але вона затишна і відкрита для всіх. Школа має широкий, просторий зелений двір, щедро залитий сяйвом лагідного сонця. Тут працює дружний, високопрофесійний шкільний колектив, який вчить дітей впевнено крокувати у майбутнє.

Мені пощастило поспілкуватися не лише з адміністрацією школи, а і з учнями 1, 2, 3 та 4 класів – основою золотого фонду будь-якої школи. Мені, голові ради ветеранів, відрадно було поспілкуватися з цікавими, правдивими, допитливими дітлахами. Ось вони, ті, хто прийде після нас. У кожного хочеться вкласти частинку своєї душі.

Насамкінець ще раз звертаюсь до громадськості – перемогу треба здобувати силою розуму, а не зброї.

В добру путь, діти! З нами Бог! Слава Україні!

Можливо, Вам буде цікаво

By