Відстоюють інтереси держави!

На фахівців, які мають кваліфікацію юриста, покладаються обов'язки щодо захисту прав та інтересів того чи іншого підприємства, установи, організації. Юристи Новомосковської об'єднаної ДПІ відстоюють насамперед інтереси держави. Вони супроводжують в судах справи про визнання підприємств-боржників банкрутами; позови про стягнення податкової заборгованості за рахунок активів підприємств-боржників; позови платників податків про скасування податкових повідомлень-рішень та інші категорії справ, які виникають у зв'язку із здійсненням повноважень органу ДПС.

За січень – жовтень 2009 року в провадженні юридичного відділу Новомосковської об'єднаної ДПІ знаходиться 221 справа на загальну суму майже 39 млн. грн. (в т.ч. 131 справа на загальну суму понад 12,3 млн.грн., які є перехідними з 2008 року). З загальної кількості справ, які знаходяться в провадженні юридичного відділу, на користь інспекції було вирішено 87 справ на загальну суму майже 4,5 млн. грн.. На користь платників податків судовими органами було винесено 5 позитивних рішень на загальну суму понад 0,5 млн.грн. Решта справ знаходиться на розгляді в судах різних інстанцій.

Для незалежного захисту інтересів держави працівники юридичного відділу інспекції застосовують не тільки норми податкового законодавства, а й інші норми права (цивільного, господарського, кримінального тощо). Удосконалювати свої знання з питань оподаткування їм допомагає офіційне видання ДПА України – журнал „Вісник податкової служби України”, в якому завжди можна знайти офіційну ексклюзивну інформацію ДПА України, аналіз проблемних питань оподаткування та бухгалтерського обліку, законодавчі та нормативно-правові акти, судову практику, податкові роз'яснення, консультації провідних фахівців з питань оподаткування юридичних та фізичних осіб за офіційними матеріалами ДПА України та безліч іншої корисної інформації.

Шановні платники податків! Новомосковська об'єднана ДПІ радить Вам працювати по совісті та в рамках податкового чи іншого законодавства України.

Можливо, Вам буде цікаво

By