У відділі міліції новий очільник

10 листопада 2009 року наказом МВС України № 2821 о/с на посаду начальника Новомосковського МВ (з обслуговування м. Новомосковська та Новомосковського району) ГУМВС України в Дніпропетровській області призначений полковник міліції Ігор Юрійович Бірюков.

Народився Ігор Юрійович 1 липня 1961 року в м. Луганську. Має вищу юридичну освіту – в 2002 році закінчив Луганську академію внутрішніх справ МВС України ім. 10-річчя Незалежності України. Одружений, виховує сина.

Службу в міліції Ігор Юрійович розпочав у 1993 році з посади дільничного інспектора міліції. За три роки вже очолив відділення дільничних інспекторів міліції. Наприкінці 1996 року був призначений на посаду заступника начальника Станично-Луганського районного відділу УМВС України в Луганській області. З 1998 по 2000 рік обіймав там посаду першого заступника начальника. В 2000 році призначений на посаду начальника Краснодонського відділу по боротьбі з організованою злочинністю при УБОЗ УМВС України в Луганській області, а вже в 2001 році став начальником Ленінського районного відділу Луганського міського управління УМВС України в Луганській області. З 2005 року протягом року обіймав посаду старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Краснодонського відділу по боротьбі з організованою злочинністю в м. Краснодоні. В 2006-у – очолив цей відділ. В травні 2009 року Ігор Юрійович був призначений виконуючим обов'язки першого заступника начальника Управління ДСБЕЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області, звідки і призначений начальником Новомосковського міського відділу міліції.

За час служби Ігор Юрійович нагороджений дев'ятьма медалями та нагрудними знаками. Має державну нагороду – Указом Президента України нагороджений орденом «За мужність» за затримання озброєного злочинця.

Можливо, Вам буде цікаво

By