Шановні новомосковці!

У ці святкові дні щиро вітаю Вас з Різдвом Христовим та Новим роком,

З величними, улюбленими святами, коли ми збираємось родинами і славимо Боже дитя, що народилося! Саме у ці дні ми дякуємо Богові за його милості до нас, за радості і скорботи.

Будемо просити Спасителя, щоб він благословив нашу Україну і весь український народ у новому, 2010 році, та дарував нам мир, злагоду, єдність і високий дух, щоб відчути істину.

Дуже важливо, щоб ми керувалися у житті любов’ю до Бога, до своїх близьких і рідних, до своєї держави, яка в усі часи прагнула незалежності, миру та спокою. Згадаймо історію українського народу, і ми побачимо, що наші славні гетьмани вміли любити свою країну, намагалися об’єднати її у любові і злагоді, хоча на цьому шляху завжди було багато перешкод.

У році, що наступив, перед нами, українцями, стоїть нелегке та відповідальне завдання. Ми маємо визначитись, кому надалі довірити керівництво країною. Політичні пріоритети – особиста справа кожного. Але пам’ятаймо, що для України прийнятний лише демократичний шлях розвитку, і ми не вправі звернути з цієї дороги. Тож вирішальним і важливим буде об’єднання демократичних сил держави, що принесе кожному з нас надію на мир і спокій, які, сподіваюсь, запанують у нашому суспільстві.

Нехай проміння Різдвяної зірки осяє наші душі й серця світлом правди, мудрості й любові! Дай Боже, жити нам в добрі та радості.

Гуртуймося разом заради спільного щасливого майбутнього!

Возможно Вам будет интересно

От