ЯК МИ ЯРМАРКУВАЛИ

Цьогорічний, вже десятий, Сорочинський Ярмарок запам'ятався нам як велике справжнє свято мистецтва, майстерності та краси. Тринадцятого серпня делегація творчих колективів художньої самодіяльності міського Будинку культури вирушила до Великих Сорочинців на Ярмарок. Керівник делегації – Л. Сергєєва після приїзду та влаштування нічного відпочинку учасників, разом з іншими новомосковцями пішла на сценічний майданчик.

Біля етнографічної садиби гоголівської Хіврі народний вокальний гурт «Заспів» (керівник Віктор Примостка) співав веселі та жартівливі пісні. Зразковий хореографічний колектив сучасного танцю «Грація» (керівник Олена Балда) представили глядачам серед інших композицію «У Сорочинцях, та й на ярмарку». Яскраві, динамічні, вражаючі, характерні рухи, блискучі костюми, пристрасть молодих виконавців, напевно, саме це забезпечило колективу «Грація» бурхливі оплески глядачів.

Дует «Родичі» (О. Коновалова та Т. Дремасова) виконували сучасні українські пісні «Свято», «Сало». Цікаво, що вже після виступу, коли співаки були без національних сценічних костюмів, під час екскурсії по Сорочинській садибі, їх впізнавали: «О, «Родичі» йдуть, вітаймо!». Не приховати – було приємно.

Гурт «Заспів» співав на всіх майданчиках і де тільки припрошували, а сліпий бандурист ще попрохав гурт поспівати це наступного дня. Головний режисер свята запросив гурт на головну сцену для зустрічі почесних гостей, делегацій послів країн Росії, Литви, Польщі, Нігерії, Грузії, Азербайджану.

Близько тисячі виконавців і колективів з усього світу прибрали участь у фестивалі Великих Сорочинців. Наші колективи Міського Будинку культури отримали дипломи за активну участь у фестивалі, грамоти за II-е місце в номінації «Вокал» та «Хореографія», діти одержали подарунки на згадку про Сорочинський Ярмарок. Дмитро Мірошник посів 1-е місце серед музикантів-інструменталістів за виконання фантазії на теми українських пісень.

Висловлюємо велику подяку всім спонсорам за підтримку в здійсненні подорожі на фестиваль у Великі Сорочинці. Особлива подяка водіям за допомогу та поважне ставлення до дітей та дорослих учасників художньої самодіяльності Міського Будинку.

Источник: О. Коновалова, художній керівник МБК

Можливо, Вам буде цікаво

By