Символ Перемоги потребує захисту

Наближається святкування Дня Перемоги. Кожне місто в Україні планує зустріти цю святкову дату якнайдостойніше. Як готуються до 65-ї річниці Великої Перемоги у Новомосковську – бачимо на прикладі території навколо її символу – Літака.

Розмови про будівництво на цьому місці розважального центру – сором. Хіба не краще було б збудувати подібний заклад за містом, як сьогодні роблять наші сусіди-росіяни.

Але для досягнення поставлених цілей всі засоби підходять, мабуть, так вважає керівництво міста, яке вперто перетворює площу навколо Літака на великий брудний базар. І все це для того, щоб, прибравши Літак і розпочавши будівництво заявити, що воно, мовляв, наводить порядок. А для початку швиденько по периметру знесли паркан і дозволили встановлення торгових точок різного калібру.

Біля проїжджої частини йде жвава торгівля продовольчими товарами, включаючи фрукти та кондитерські вироби (міська СЕС відпочиває?), компакт-дисками (навряд чи ліцензованими). Поряд з магазином АТБ на тротуарі розмістилися палатки з усіляким крамом. Люди, що йдуть повз, особливо школярі, вимушені буквально протискуватися між ними.

Особливу увагу хочеться звернути на машини, які доставляють товари до торгових точок. Вони їздять просто по площі і по газонах, перетворивши їх на брудні глибокі колії. І це далеко не всі «прєлєсті» самого центру міста. Дорога до магазину АТБ розбита буквально на шматки. До речі, машинами того ж таки АТБ, яких за день налічується не менше сорока.

А чого вартий жовтий лоток, який багато років «прикрашає» площу біля Літака! Тут цілодобово торгують спиртними напоями, не цікавлячись віком покупців.

Не менш комфортно почуваються на площі біля Літака і зграї бездомних собак, котрі гавкають на перехожих та лякають дітей.

Сумно стає на душі, спостерігаючи за цим неподобством напередодні ювілею Великої Перемоги. Яка доля чекає на Літак?

Можливо, Вам буде цікаво

By