Допоможімо літописцю!

Щиро вітаємо з Днем народження шанованого чоловіка, відомого краєзнавця та історика Анатолія Боніфатійовича Джусова!

Зичимо плідної праці на ниві дослідження історії міста, бажаємо радості пізнання, творчого натхнення і успіху, міцного здоров’я, сімейного затишку.

Анатолій Боніфатійович віддав багато років свого життя копіткій роботі з документами в архівах, знайшов нові імена, уточнив дати, події, підготував друге видання «Історії Новомосковська». Перше видання накладом 500 примірників розійшлося швидко. Та й хіба можна задовольнити цікавість новомосковців такою кількістю книг? Мешканці міста хочуть мати цю книгу у своїх бібліотеках, звертаються до автора з проханням надати можливість придбати книгу, щоб детально знати і вивчати історію рідного краю.

Прикро, але науковець, краєзнавець, патріот, журналіст, громадський діяч, представник новомосковської еліти не може видати розширену і доповнену «Історію Новомосковська»… за браком коштів.

Звертаємось до всіх небайдужих жителів міста, керівників підприємств, установ і фірм, до адміністрації міста, особисто до міського голови, управління культури і туризму – допоможіть видати книгу!

Звертаємось до навчальних закладів. «Історія Новомосковська» потрібна школам і коледжам для вивчення історії рідного краю, у якій науково, на основі архівних документів систематизовано історичні події і викладено їх у цікавій формі. Книга необхідна бібліотекам.

«Історія Новомосковська», як гімн і герб міста, повинна бути у кожній школі, в кожній родині.

Імена меценатів і благодійників будуть занесені на сторінки книги.

Таких людей, як Анатолій Боніфатійович Джусов, хто безкорисливо витрачає власні кошти, час і здоров’я на творення добра для міста, не так багато сьогодні. Саме такі люди примножують славу Новомосковська.

Допоможімо літописцю!

Розрахунковий рахунок №26002085000120.

Харківська обласна філія АКБ «Укрсоцбанк», м. Харків.

МФО 351016 код ОКПО 19100164.

На видання книги, автор А. Б. Джусов

Можливо, Вам буде цікаво

By