Всіх нас об’єднує любов до рідного міста

Громадська організація «За чисте місто» (голова Д. Глущенко) вже котрий рік поспіль активно діє у нашому місті, стоїть на сторожі інтересів його громади. До її приймальні містяни звертаються як до останньої інстанції із проханням про допомогу у вирішенні нагальних проблем. Певні категорії громадян – ветерани, малозабезпечені родини, діти-інваліди постійно знаходяться під пильним оком організації «За чисте місто», яка надає їм посильну допомогу.

Днями громадською організацією було здійснено ще один крок для поглиблення роботи з містянами – заступником голови правління ГО «За чисте місто» з соціальних питань було призначено Анну Іванівну Глущенко.

Активний член новомосковської громади, мати трьох дітей, Анна Іванівна надає велике значення соціальній сфері життя міста. Своїми планами на майбутнє, як заступника голови правління громадської організації, Анна Глущенко ділиться з читачами нашої газети.

– У громадській організації «За чисте місто» працюють різні люди, але всіх нас об’єднує любов до рідного міста і прагнення всупереч всьому зробити життя його городян кращим. На жаль, світова криза внесла деякі корективи і у нашу діяльність, але незважаючи ні на що, протягом останніх років ми намагались продовжувати свою роботу. Малозабезпечені родини, ветерани, діти, спортсмени – ніхто не залишився поза увагою.

Маючи власну велику родину, неважко уявити труднощі, з якими стикаються сьогодні батьки. Тож у найближчих планах нашої організації – допомога будинкам сімейного типу, дітям.

Першим кроком Анни Глущенко на новій посаді стали відвідини дітей з вадами здоров’я. Напередодні 1 червня вони отримали солодкі подарунки від громадської організації «За чисте місто». І батьки, і діти щиро дякували візитерам за увагу, а для декого відвідини стали справжнім сюрпризом. Але ніхто не залишився байдужим, адже така увага для батьків стала підтвердженням того, що про них не забули і не залишили наодинці з їх проблемами.

Источник: Анна Чиндрова

Можливо, Вам буде цікаво

By