Подаруйте щастя дітям!

Дитинство – це найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з дуже теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості і дитинства, однак далеко не всі люди можуть похвалитися такими радісними спогадами. Адже скільки навколо кинутих дітей, скільки сиріт!

У Новомосковську 115 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. 98 з них знаходяться в родинах під опікою/піклуванням, для 17 дітей рідними стали прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу (у нашому місті функціонує 3 прийомних сім’ї і 2 дитячих будинки сімейного типу), а ще 26 перебувають у державних закладах і з нетерпінням чекають часу, коли вони теж зможуть відчути, що таке щасливе життя, що таке жити в нормальній родині, бути любимими мамою і папою, ходити в дитячий садочок або школу. Адже абсолютно кожна дитина має законне право на щасливе дитинство, яке є єдиним для всіх дітей. Діти сподіваються на нас, дорослих, вони цілком довіряють нам, вони мають потребу в нас і не зможуть без нас жити. Тож, давайте не розчаруємо їхніх дитячих надій, а допоможемо їм бути щасливими та улюбленими.

Створення прийомної родини або дитячого будинку сімейного типу – це дуже серйозний крок. Рішення прийняти в родину дитину повинно виникнути саме, по великому бажанню. А у хвилини вагань або побоювань Вам завжди на допомогу прийдуть спеціалісти Новомосковського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – і тоді легко буде знайти правильне рішення, спільну мову, а відчуття споріднення з дитиною виникне саме собою.

Якщо Ви готові подарувати часточку свого серця і створити прийомну сім’ю або просто надати допомогу і підтримку таким дітям, звертайтеся в міський центр соціальних служб для родини, дітей і молоді за адресою: м. Новомосковськ пл. Леніна, 9а, тел. 2-72-67.

Можливо, Вам буде цікаво

By