Казкове містечко буде!

Небагато можна знайти сьогодні людей, готових робити добро, не вимагаючи нічого взамін. Але, на щастя, вони є. Один з таких, Віталій Вікторович Яловий, працює завгоспом у НЗОШ №16, що розташована у районі залізничного вокзалу.

– Те, що школа віддалена від центру міста, ми вважаємо в якійсь мірі перевагою, – каже директор навчального закладу Валентина Миколаївна Китайгора. У нас практично немає розважальних закладів, і діти серед розваг найбільше шанують спорт. Лише дізнавшись про відкриття басейну, наші учні записалися на плавання. Та й працювати вони навчені батьками. А якщо працювати не лінуються, то й навчання є успішним.

Прихід до колективу школи Віталія Вікторовича директор школи не вважає випадковістю. Цього чоловіка не злякала невелика зарплатня, натомість він виклав свої плани щодо справжнього перетворення звичайного шкільного подвір’я на казкову країну. А щоб не бути голослівним, Віталій Вікторович показав директорові фотографії облаштування власного подвір’я, де знайшлося місце сфінксу, пірамідам, дивним квітам… І з чого б ви думали? Зі звичайної керамічної плитки, яку люди викинули на смітник під час ремонту.

Казкове містечко буде!Ідея прикрасити шкільне подвір’я припала до душі Валентині Миколаївні. І вже перші кроки нового завгоспа показали, що проект має право на життя, бо зачепив за живе кожного учня. Діти – головні генератори ідей майстра. Вони підказують йому безліч цікавих сюжетів. Наприклад, старе повалене дерево школярам нагадувало дракона. Чому б ні? – Хочете дракона – він у вас буде, – пообіцяв завгосп, і до випускного вечора він уже жив у дворі: розфарбований різнокольоровими фарбами притягував увагу не лише учнів, а й звичайних перехожих.

Ще одне старе дерево стало розламаним кораблем, а на місці зламу ростуть квіти. В одному з куточків двору поряд з яскравими грибами з’явився гном, а на одному з дерев, на прохання маленьких замовників, живе казковий кіт.

І це лише початок великих планів майстра. Задумав він тут зробити справжнє казкове містечко, благо, площа дозволяє. Крім казкових мультиплікаційних сюжетів, тут матимуть місце куточки пам’яті, капличка, велика постать Божої Матері, яка охоронятиме дітей.

– Не будемо випереджати час, – скромно каже Віталій Вікторович. Для втілення проекту у життя треба не менше одного року. Але вже до 1-го вересня ми дещо зробимо з запланованого.

Користуючись нагодою, хочу звернутись до жителів міста. Для будівництва казкового містечка нам потрібно багато будматеріалів, таких як пісок, цемент, різного роду плитка, кахель… Під час ремонту люди не знають, куди подіти старий непотріб, а нам би він став у пригоді. Тож телефонуйте за номером 097-972-63-26.

На сьогодні робота на території НЗОШ №16 тільки починається. Частину казкової країни майстер обіцяє зробити до початку навчального року, – це стане своєрідним подарунком дітям і заохоченням до успішного навчання. У прекрасній країні мрій і не може бути інакше!

Возможно Вам будет интересно

От