Допомога людям надаватиметься постійно

З 19 травня цього року СКУ Трубник оголосило себе банкрутом – і з цього часу розпочався процес ліквідації підприємства. Працівникам було запропоновано написати заяви на звільнення, а потім про прийом на роботу у новостворене Комунальне Підприємство «Трубник», але вже зі скороченим робочим днем: слюсарам – 6,5 год, а двірникам – 6 год. Зарплата стане більшою, завірило керівництво нового-старого підприємства. Однак на сьогодні працівників не розрахувало СКУ Трубник: хтось не отримав зарплату, а хтось – компенсацію за відпустку. Людям обіцяли видати гроші на початку липня (хоча за законом зобов’язані були розрахуватися наступного дня), але тепер все частіше говорять про процедуру ліквідації і пов’язані з нею складнощі.

Прийшов липень, але ніхто не квапиться віддавати гроші, тому працівники звернулися із заявою до Партії регіонів, і на їх прохання відгукнулися депутати міської ради К. Пузирь та І. Олійник.

Разом з активістами міської організації ПР вони завітали на збори до КП Трубник.

Для того, щоб розібратися із ситуацією ретельніше, необхідно вивчити ряд документів. Голова Новомосковської міської організації Партії регіонів Костянтин Пузирь запевнив людей, що їм буде надано і депутатську, і юридичну допомогу. Депутати звернуться до прокуратури стосовно перевірки законності дій керівництва СКУ Трубник. Якщо необхідно буде звернутися до суду, з людьми працюватиме кваліфікований юрист доти, доки справу не буде доведено до завершення.

На наступній сесії міської ради К. Пузирь пообіцяв підняти питання банкрутства СКУ Трубник. Треба з’ясувати, що було зроблено керівництвом підприємства, щоб не допустити банкрутства, і як будуватиметься робота на новому КП? Де гарантія, що завтра і нове підприємство не пустять з молотка? І чим збираються розраховуватися такі господарі за борги, чи не комунальним майном, якого вже майже не залишилося у місті?

Слюсарі, двірники не вдаються у подробиці фінансових справ, вони хочуть отримувати зароблене. Роботи у них вистачає. Слюсарі готують будинки до опалювального сезону, у них зараз гаряча пора. Людям потрібні впевненість у завтрашньому дні та стабільність.

Головний інженер КП Трубник П. В. Берко підтвердив на зборах, що підприємство СКУ Трубник знаходиться у процесі ліквідації. Представник ліквідаційної комісії нічого конкретного ще не сказав, результати будуть тоді, коли буде підбито ліквідаційну масу, тоді і буде виплачено заробітну плату. Гроші на рахунку є, треба вирішити організаційні питання. Зараз, за його словами, все залежить не від керівництва, а від ліквідатора, яким є В. Євстаф’єва. Петро Віталійович пообіцяв депутатам надати інформацію щодо останньої для вивчення ситуації представниками Партії регіонів.

– Добре, що ви звернулися до нас, – сказав К. Пузирь присутнім. – Не треба боятися, що завтра з вами поквитаються, ці часи вже в минулому. Ми захищатимемо ва, бо ми є мешканцями міста, як і кожен із вас, і нам так само болять всі міські проблеми, – констатував депутат.

Костянтин Віталійович запевнив працівників новоствореного КП, що такі, як він, прийшли у міську раду допомагати людям. І робитимуть це незалежно від виборчого періоду. Допомога потребуючим буде надаватися постійно.

Можливо, Вам буде цікаво

By