ЗВЕРНЕННЯ ДО ПАТРІОТІВ м. Новомосковська

Шановні новомосковці, а також всі, хто хоче змін на краще в нашому чудовому місті.

Початок оновлення міської влади у м. Новомосковську вже започатковано.

Закон України «Про місцеві вибори» таки підписано нашим Президентом, і він вже набув чинності. Згідно цього документа ми маємо можливість поставити оцінку міському голові, депутатському корпусу міської ради, а також її виконавчому комітету, які обслуговували «наші з вами» інтереси останні п’ять років – з 2006-го по 2010-й. Крім того, всі очільники міської влади зобов’язані відзвітувати про результати своєї роботи.

Можливо, хтось запитає, невже є добрі справи, про які можуть звітувати місцеві можновладці? Впевнений, що є. Пропоную на сторінках газети скласти рейтинг «добрих» справ міської влади, як приклад для майбутніх чиновників та депутатів нашого міста.

Один з таких – мікрорайон «Самарь», про який так натхненно в 2007– 2008 роках говорив міський голова В. Літвіщенко.

З його вуст можна було «мед пити», отримуючи майже «райську насолоду».

А насправді все, як завжди, виявилося звичайною мильною бульбашкою.

В квітні 2008 року справжній патріот нашого міста І. Іванко, не злякавшись наслідків, подає позов до суду про визнання недійсним рішення міської ради, яким міський голова незаконно передав у комунальну власність державне майно – а саме – першу чергу незавершеного будівництва мікрорайону «Самарь».

Щоб створити видимість законності, міська рада приймає рішення, яким визнає за собою право власності на мікрорайон.

Новомосковський міськрайонний прокурор, вбачаючи в діях міської ради протиправні дії, подає до суду адміністративний позов до Новомосковської міської ради з вимогою визнати незаконною передачу у комунальну власність державного майна.

І ось, нарешті, «перша ластівка»: Дніпропетровський окружний адміністративний суд 07.06.2010 року виносить постанову про задоволення позову Новомосковського міжрайонного прокурора.

В заключних положеннях зазначено: «Визнати протиправним та скасувати рішення Новомосковської міської ради від 10.01.2007 року» № 213 «Про правовий статус забудови та інженерного підготування мікрорайону «Самарь».

Що ж слугувало причиною для ухвалення даного рішення? А те, що ні Кабінетом Міністрів України, ні Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, ні іншими державними органами рішення про передачу в комунальну власність з державної власності інженерної підготовки мікрорайону «Самарь», вартістю 2306,1 тис. грн. та об’єктів комунального призначення мікрорайону «Самарь», вартістю 4464,6 тис. грн. не приймалося!

Що це означає?

5 серпня 2010 року в Новомосковському міськрайсуді буде розглядатись адміністративна справа про визнання незаконною приватизацію мікрорайону «Самарь». Позивач – І. Іванко.

Враховуючи, що вищевказане рішення адміністративного суду вибиває грунт з-під ніг міського голови та його прибічників, є всі підстави сподіватися, що суд таки зможе поставити крапку у цій тривалій історії з хорошим закінченням. Сподіваюсь, що цей приклад врахує новий мер, який, вірю, буде справжнім патріотом, і приватизація мікрорайону відбудеться згідно чинного законодавства.

Що це дасть нинішній владі? Сподіваюсь, що повне розчарування та страх бути притягнутими до кримінальної відповідальності. (далі буде).

Скоординувати свої дії та задати запитання можна за телефоном: 063 442-59-90.

Возможно Вам будет интересно

От