Працюватимемо, доки буде необхідність

На тлі тотального небажання місцевої влади бачити і вирішувати проблеми своїх городян особливо вирізняються ті меценати і благодійники, які йдуть назустріч міській громаді, прагнуть покращення життя у рідному місті і роблять для цього все можливе. На сторінках нашої газети ми неодноразово писали про роботу громадської організації «За чисте місто» (голова Д. Глущенко), міського осередку Партії регіонів (голова К. Пузирь), соціального блоку В. Шилової.

Сьогодні, об’єднавши свої зусилля, саме ці організації активно співпрацюють з громадою, надають посильну допомогу новомосковцям, роблять реальні справи, не виголошуючи порожніх і завідомо брехливих промов.

Читачі нашої газети неодноразово зверталися в редакцію, запрошуючи газетярів взяти участь в спільних зустрічах вищеназваних організацій, запитуючи про те, до кого можна звернутися за допомогою і просто дякуючи за добрі справи. Поцікавитися роботою і планами на майбутнє ми вирішили безпосередньо у голови громадської організації «За чисте місто» Дмитра Глущенка.

– Дмитре Олександровичу, сьогодні люди остаточно зневірилися у будь-чиїй допомозі. Тому акції з наведення ладу у місті, які проводить Ваша організація, викликають позитивну реакцію городян…

– Це і не дивно. Протягом десятиліть звичайні побутові питання, якими наші городяни не повинні перейматися, адже заради цього вони і обирають владу, не вирішувалися. Тому велика кількість людей останній порятунок бачить у громадських організаціях, які створюють городяни, небайдужі до життя рідного міста. Йдучи назустріч численним проханням новомосковців, наша громадська організація спільно з Партією регіонів і соціальним блоком В. Шилової розпочала широкомасштабну акцію. Вона включає в себе, по-перше, скошення бур’янів, зарості яких подеколи сягають кількох метрів. Особливо шкідлива для людського здоров’я амброзія. Тому ми періодично наводимо лад у дворах будинків, поблизу дитячих майданчиків і на узбіччях доріг.

Працюватимемо, доки буде необхідність– Щодо ігрових майданчиків – активісти Вашої громадської організації часті їх відвідувачі.

– Так. Це другий напрямок нашої роботи – реставрувати, фарбувати і прибирати територію, на якій проводять час наші діти. Пофарбований у всі кольори веселки ігровий майданчик одразу набирає яскравого вигляду, діти з більшим задоволенням проводять там свій час.

Ще одне з важливих наших починань – приведення до порядку приватного сектору. Тут особливе значення для людей має якість доріг, які, на жаль, залишають бажати кращого. Знову ж таки – роками ніхто не переймався цим питанням, і за несприятливих погодних умов мешканці приватного сектору залишалися практично відрізаними від життя. Тому ми зараз займаємося плануванням і підсипкою доріг приватного сектору.

– Це досить великий обсяг роботи…

– Так. Адже паралельно ми ще й займаємося систематичним прибиранням сміття. Щотижня активісти організації роблять своєрідний рейд по набережній, на Комсомольський острів, пляж… При нагоді хочу звернутися до новомосковців – волонтерська робота – це добре, але потрібно і самим включатися в роботу, не стояти осторонь. Для прикладу – минулого тижня на острові було зібрано у два рази більше сміття, ніж за тиждень до цього. Люди не лише не докладають власних зусиль, але і чужу працю не поважають. А хто ж, як не ми самі маємо допомагати одне одному покращувати своє життя?

– Але ж є і свідомі городяни…

– Так, деякі новомосковці із задоволенням беруть з нас приклад, починають наводити порядок біля будинків власними силами. Тож хочу закликати всіх городян підтримати нашу ініціативу. Включаючи і місцеву владу, яка не лише не сприяє, а і свідомо блокує нашу роботу. Якщо є бажання зробити щось для міста, то і можливість обов’язково знайдеться. Дорога починається з першого кроку. Ми вже зробили не один крок і, я впевнений, рухаємось у правильному напрямку разом з нашими однодумцями. Будемо рухатись, будемо працювати, поки останнє звернення новомосковців не буде виконано.

Возможно Вам будет интересно

От