Не словом, а справою допомагати людям

Жителі масиву Перевал називають себе «забуті Богом» без усякої іронії – до них не люблять навідуватися ані місцева влада, ані депутати. А до всіх звернень новомосковців з приводу тих або інших проблем чиновники взагалі глухі. Тому, коли активіст Партії регіонів Володимир Іванович Кисельов відгукнувся на прохання навести лад на дорозі, вдячності жителів Перевалу не було меж.

Володимир Іванович зізнався, що побачивши перші насипи з шлаку, переваленці почали пропонувати свою допомогу, надихнувшись, заходилися власними силами наводити лад на масиві. Так люди відреагували на нормальне людське ставлення до них. Але, безумовно, розповідає В. Кисельов, роботи не були б розпочаті, коли б не голова міської громадської організації «За чисте місто» Дмитро Глущенко та активісти соціального блоку В. Шилової.

– Саме він без зволікання відгукнувся на прохання про допомогу, організував всі необхідні роботи, – говорить Володимир Іванович. – До Дмитра Глущенка жоден чиновник, жоден депутат не пішов мені назустріч і не допоміг вирішити поставлені перед нами завдання.

А роботи попереду ще досить багато. Відсипати шлаком і вирівняти грейдером планується весь Перевал, у тому числі вулиці: Інтернаціональну, Кривецьку, Червону, Глодянську, Новоукраїнську, Шкільну, Зелену. Але що може порівнятися з радістю зневірених людей, які, нарешті, матимуть нормальну дорогу!

Завжди можна знайти спосіб допомогти своєму місту та покращити життя його мешканців. Обіцянок нікому не жаль роздавати, а ось виконувати конкретну роботу спроможні не всі.

Можливо, Вам буде цікаво

By