Переїжджайте, мере, на Кулебівку!

Може, хто й живе у нашому місті у 21 сторіччі, та тільки не ми, жителі Кулебівки.

Щоб доїхати до центру Новомосковська у забитих людьми автобусах та ще й відстояти годину на переїзді, треба мати велике здоров’я. А треба було б лише додати кілька маршруток у час пік, і проблема б сама собою відпала.

Мере, не знущайтеся над людьми! Чому такі потрібні нам установи – поштове відділення №5 та Ощадкаса розвалюються просто на очах? Грошей на ремонт у бюджеті не знайшлося чи просто немає бажання покращити життя на Кулебівці?

І як назвати те, що до всіх тих продмагів (де ціни щодня все більше «кусаються»), які ми вже маємо, додався ще вагончик для випивох? Тут всім бажаючим 100 грамів наливають, можна пива попити за столиком, а пляшки звалюють просто неба тут же, поруч. Та не тільки купа порожніх пляшок муляє очі перехожим. Власник торгової точки про туалет не потурбувався, тож випивохи справляють нужду просто неба, поряд із забігайлівкою, у кущах. Куди дивляться відповідні служби? Адже провладна газета, яку, до речі, примушують виписувати бюджетників, неодноразово писала про те, що живемо ми у «екологічно чистому місті».

Краще б наш мер, ніж говорити усі ті гарні промови, потурбувався насправді про людей. Може, ви не знаєте, Вікторе Івановичу, що на такому величезному масиві, як Кулебівка, всього лише одна аптека. І то у магазині, де поряд із пральними порошками та іншою побутовою хімією, продають ліки. Нам би хоч фармацевта справжнього, а не звичайного продавця, і розширити перелік ліків. Ви ж, градоначальнику, обіцяли посприяти у відкритті пристойної аптеки. У центрі міста на кожному кроці подібні заклади, але не у нас, ніби ми за тридев’ять земель від міста живемо. Чи на Кулебівці мешкають люди другого гатунку? Дозволяючи діяти на території мікрорайону багатьом шкідливим підприємствам, ви ж не могли не знати, що нам доведеться часто звертатися до аптеки!

Нікому не побажаєш такого життя, як у кулебівчан. Сюди б переїхати меру – подихати нашим повітрям і поїздити нашими дорогами. Може, щось би і змінилося на краще…

Возможно Вам будет интересно

От