Наведемо лад разом

Рання суботня година 14 серпня не завадила активістам міського осередку Партії регіонів (голова К. Пузирь) та соціального блоку В. Шилової (кер. В. Соловйов) заходитися з наведенням порядку на улюбленому місці відпочинку новомосковців – березі Самари. Цього разу генеральне прибирання приурочили до всеукраїнського свята – Дня Незалежності.

Партійці почали свою роботу з того, що прибрали сміття на території біля горбатого мосту. Тепер ані спортсменам, ані відпочивальникам не мулятимуть око бляшанки, папір і ганчір’я на підході до лісу.

Другим, але не менш важливим, кроком на субботнику став ремонт горбатого мосту. Прогнилі тоненькі дошки вже давно стали загрозою для безпеки перехожих, значну частину з яких становлять діти та люди похилого віку. Об’єднавши свої зусилля, партійці за нетривалий час зробили частковий ремонт, замінивши старі дощечки новими.

Наведемо лад разомПо великому рахунку містяни самі повинні розуміти, що чистота в Новомосковську залежить і від них самих, – говорить заступник голови міської організації Партії регіонів Ігор Олійник. – Не слід чекати, що хтось прийде і поприбирає за ними. Тому прошу і заздалегідь дякую тим, хто не полінується після відпочинку зібрати за собою сміття.

Депутат міської ради від Партії регіонів Наталія Гутарова – учасник постійних акцій із наведення ладу на території міста, які проводить її партія. Вона теж закликала новомосковців підтримати ініціативу, зробити щось на благо міста. – Наведемо в місті лад спільними зусиллями, – закликала Наталія Гутарова городян.

Можливо, Вам буде цікаво

By