Зробимо наше місто кращим

Напередодні Дня Незалежності України актив Партії регіонів, громадської організації ”За чисте місто» (голова Д. Глущенко) та соціального блоку В. Шилової (кер. В. Соловйов) продовжили низку заходів з прибирання нашого міста. Це не перша і не остання акція, спрямована на наведення порядку у Новомосковську. Саме такі заходи дають можливість показати результати роботи комунальних служб міста, в обов’язки яких входить наведення ладу у всіх куточках міста. Проводячи подібні заходи, доводилося навіть чути погрози від комунальників, мовляв, самі впораємося.

Тим часом двори приходять у запустіння, тому жителі будинків завжди раді такій допомозі.

Цього разу регіонали фарбували дитячі майданчики по вулиці Комсомольській. Засяяли свіжою фарбою оновлені лавочки, столи, що додало двору ошатного, гарного вигляду. Жителі дворів підходили до активістів і дякували за роботу, адже не часто бачать біля своїх під’їздів помічників, швидше навпаки. Люди висловлювали невдоволення тим, що у нічний час у дворах збираються особи, які трощать лавки, розпивають спиртні напої, брудно лаються. – Добре було б, якби, як колись, чергували працівники міліції чи дружинники, і не лише на центральних вулицях, а й у дворах, і не лише вдень, а й у нічний час, – каже літня жінка. Саме вночі на лавочках збирається молодь зі спиртним, і тоді мешканцям доводиться забувати про спокійний відпочинок. За турботу про нас щиро дякуємо Партії регіонів, адже небагато сьогодні бажаючих зробити щось для людей.

– Ми вже давно ведемо подібну роботу у місті, – ділиться з представниками ЗМІ заступник голови міського осередку Партії регіонів, депутат міської ради Ігор Олійник. Хочеться, щоб до нас підключалися городяни, щоб більше було небайдужих людей у нашому місті. Тут жити нам, нашим дітям, тож давайте разом робити наше місто кращим. Якщо про це думатиме кожен, то у подібних заходах відпаде необхідність.

Можливо, Вам буде цікаво

By