Закликаю всiх працювати на кiнцевий результат

Шановні виборці, жителі районів Воронівка, Корея, містяни!

Минуло більше трьох місяців після виборчих перегонів. Новий мер та нова рада почали роботу. Були сформовані постійні комісії та виконком. Дуже невтішні результати 2010 року: майже п’ять мільйонів складає дефіцит бюджету міста. Крім того, новий Податковий кодекс позбавив місцеві влади багатьох джерел доходу, тому без допомоги обласного та державного бюджетів буде дуже важко виконувати ваші накази та розвивати місто.

Я, як депутат, працюю в одній із постійних комісій ради, звертаюсь до всіх керівників служб міста щодо відновлення роботи та ремонту комунальних мереж, відстоюю порушення прав громадян. Брав участь у формуванні бюджету міста, у вирішенні земельних питань, зустрічався з керівниками служб міста для вирішення проблем округу.

Міська рада прийняла дуже напружений бюджет на 2011 рік. На жаль, менш ніж 10% підуть на ремонти доріг, освітлення та на вирішення інших комунальних проблем. Майже 90% – це утримання соціальної сфери та зарплатня педагогів, медиків та ін.

Хочу поділитися планами щодо роботи в нашому окрузі. Планується провести ремонт вулиць Куйбишева, Островського, Радянської та провулка Ювілейний. Відновити освітлення та закінчити ремонт по вул. Куйбишева, Новоселівській, Островського, провулках Белінського та Новоселівський, а також по вул. Радянській біля переходу через залізну дорогу. Зроблено розрахунки по освітленню району Корея та вулиць Лермонтова, Белінського.

Заплановано кошти на будівництво водопроводу по вулицях Чкалова, Крупської, Хмельницького. Після багаторазових звернень до керівництва Укртелекому включено до плану робіт на 2-й квартал 2011 року заміну опор зв’язку по вул. Островського та Лермонтова.

Останнім часом до мене звертається дуже багато громадян округу, які висловлюють обурення щодо протистояння мера та депутатського корпусу у міській раді. Люди вимагають припинити з’ясовування стосунків і розпочати конструктивну роботу.

Я підтримую своїх виборців. Ми прийшли у владу працювати, а не мітингувати та блокувати роботу, тому закликаю всіх депутатів та мера міста налаштуватися на кінцевий результат: зробити якомога більше для своїх виборців за свою каденцію, незважаючи на кольори прапорів та політичні гасла, під якими ми прийшли до влади.

Приймальня депутата розташована за адресою: вул. Зіни Білої, 84. Прийом ведеться щодня з 8.00 до 16.00, крім вихідних.

Можливо, Вам буде цікаво

By