У Пiщанцi буде нова школа

На будівництво школи в селі Піщанка Новомосковського району за ініціативи Олександра Вілкула в державному бюджеті передбачено більше 14 млн. грн., ще 800 тис. грн. виділено з обласного бюджету.

Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзну нараду щодо контролю за ходом виконання робіт з реконструкції середньої загальноосвітньої школи села Піщанка Новомосковського району. У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова, в.о. начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Олександр Кушвід, голова Новомосковської райдержадміністрації Олег Миронов, голова Новомосковської районної ради Микола Сухий, директор Піщанської загальноосвітньої школи Катерина Надточій.

Діюче приміщення Піщанської школи було збудоване ще 1914 року. Наразі в ньому в дві зміни навчаються 385 школярів. Ще близько 200 місцевих дітей змушені їздити вчитися до Новомосковська і Дніпропетровська. Питання будівництва нової школи в Піщанці не вирішувалося роками. І лише цьогоріч за ініціативи губернатора Олександра Вілкула було розпочато будівництво нового триповерхового приміщення школи на 825 учнів загальною площею понад 4,5 тис. квадратних метрів. Наразі тут вже виконано підготовчі роботи, облаштовано стрічковий фундамент, виконано бокову гідроізоляцію фундаментів, кладку стін у підвалі.

«В області реалізується масштабний проект «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». У його рамках я поставив завдання – забезпечити рівний доступ до якісної освіти усіх учасників навчально-виховного процесу. Наші діти мають здобувати знання в комфортних умовах», – сказав Олександр Вілкул.

Нова школа розпочне роботу 1 вересня 2012 року. У ній матимуть можливість навчатися в одну зміну діти з чотирьох сіл, які входять до складу Піщанської сільради, а це – Піщанка, Ягідне, Соколове, Новоселівка.

Як повідомлялося раніше, у селі Піщанка Новомосковського району будується одна з найбільших сільських шкіл в області. Загальна вартість будівництва школи складає близько 16 млн. грн.

Можливо, Вам буде цікаво

By