Досвідчений керівник і вірний товариш для колег

У системі МВС працюють люди, які прийшли сюди з різних мотивів. Є серед них романтики і реалісти. Але кістяк складають справжні фанати міліцейської роботи. Цих працівників не лякають труднощі. Службі в ОВС вони присвячують більшу частину життя. Саме такою людиною є начальник карного розшуку Новомосковського міського відділу міліції, майор міліції Роман Анатолійович Сириця – людина неординарна, з гострим розумом, здатна блискавично приймати правильні рішення.

Звідки береться віра в те, що будь-яка біда – не проблема, коли за справу береться професіонал? Мабуть, ніхто не знає точнішої відповіді, аніж сам герой цієї публікації.

– До міліції я прийшов свідомо, – розповідає Роман Анатолійович. – Після закінчення в 2003 році Національної металургійної академії України, не вагаючись, прийшов на службу в міліцію та після перепідготовки був приз-начений на посаду дільничного інспектора міліції. Але 22-річному юнакові із неспокійною вдачею хотілося здійснити подвиг, вступити в смертельну сутичку з озброєним бандитом і, звичайно ж, вийти з неї переможцем. Тому вже в 2005-му його було переведено на посаду оперуповноваженого карного розшуку. Тут він і пройшов кращу школу оперативної роботи.

Підкріпивши досвід ще і теоретичними знаннями, закінчивши у 2008-му Київський національний університет внутрішніх справ та прослуживши на різних посадах 8 років, майор міліції Р. Сириця став визнаним спеціалістом з питань оперативно-розшукової роботи та у листопаді 2011-го обійняв посаду начальника карного розшуку.

Кажуть, у кожної людини є своє покликання. Гадаю, що його – займатися саме тією справою, яку він обрав. Його робоче місце – вся територія обслуговування з проблемами і печалями тисяч мешканців. І нехай його робочий день ненормований, нехай інколи підстерігає небезпека, проте є впевненість і в нього, і у жителів Новомосковщини в тому, що злочини будуть розкриті, а злочинці – покарані!

Спокійний, виважений і сумлінний, порядний, чуйний і доброзичливий, професійно виконуючий службові обов’язки – саме ті якості, на яких побудував свій особистий авторитет начальник карного розшуку. Він уміє організувати людей на працю. Протягом року під керівництвом Романа Анатолійовича було розкрито 439 злочинів, особисто ним – 25, в тому числі такі резонансні, як 2 вбивства, 4 розбої, 6 пограбувань. Цей тернистий шлях вибирають найстійкіші та вірні своєму покликанню люди.

В його послужному списку лише подяки, має 12 заохочень. За успіхи у службовій діяльності, сумлінне виконання своїх обов’язків майора міліції Р. Сирицю нагороджено нагрудним знаком «За відзнаку в службі» ІІ ступеню.

Попри тяжкі службові будні, страшенну завантаженість оперативно-розшуковою роботою, несення служби у посиленому режимі, начальник карного розшуку має і своє захоплення. Ще в академії він захопився спортивною стрільбою (має 1-й розряд з цього виду спорту), а зараз займається пейнтболом, тобто відпрацьовує свою бойову майстерність, щоб у будь-яку мить бути готовим захистити людину від злодіїв…

Про таких людей справді варто писати – саме вони і іхні вчинки формують обличчя міліції і ставлення до правоохоронців простих громадян.

Можливо, Вам буде цікаво

By