Законопослушний гражданін

Живе в нашому місті один дуже „законопослушний гражданін”, який має квартиру на вулиці Червоноармійській (біля Вічного Вогню) та дочку, що працює у обласній природоохоронній прокуратурі. І вирішив він зробити добру справу для свого міста – зрізати дерева, які сипали листя йому на дах та заважали паркувати поблизу будинку автівку. Задумано – зроблено. Короткий візит у відповідні служби – і перше живе дерево – пішло! Зазначимо: не трухляве, а цілком здорове!

Всі ми є свідками, як з кожним роком горе-будівничі зрізують дерева у місті, але нових насаджень ми щось не бачимо. Може це й вигідно бюджету міста (за словами майстра комунального підприємства за кожне дерево підприємці відчисляють кошти до спеціального фонду), але ж страждає екологія! Щось не спостерігається нових скверів у місті. Озеленення, на жаль, ми бачимо лише у звітах комунальників.

Та повернемось до вулиці Червоноармійської. Одного зрізаного дерева та понівечених молодих „гражданіну” виявилось замало. І за кілька днів на здорових стовбурах, які зрізати і в комунальників рука не піднялася, таємничо з’явились глибокі надрізи. Покалічені тополі тепер справді стали загрозою для пішоходів. Достатньо лише сильного вітру для того, щоб велетні впали на проїжджу частину або на голову першому пішоходам.

Наче в насмішку, «законопослушний гражданін» поряд з покаліченими деревами розпорядився встромити кілька гілочок у грунт. Деревами цим гіллячкам точно не бути, бо товщина їх – не більше мізинця і стануть вони в нагоді хіба що собачкам, яких господарі часто вигулюють по Червоноармійській.

Підприємцю є в кого повчитися, адже в Новомосковську все робиться для блага його мешканців – будуються заводи і торгівельні центри, зносяться історичні пам’ятки і піднімаються комунальні тарифи. А також усіляко заохочуються „законопослушниє гражданє”…

Законопослушний гражданінЗаконопослушний гражданін

Законопослушний гражданінЗаконопослушний гражданін

Законопослушний гражданінЗаконопослушний гражданін

Источник:

Можливо, Вам буде цікаво

By