наш обов’язок – бути людьми

Один із героїв Екзюпері говорить – «Есть такое правило: встал поутру, умылся, привел себя в порядок, – и тут же приведи в порядок свою планету». Шкода, що і ми не користуємось таким принципом у своєму повсякденному житті.

Більше того – інколи робимо все для того, щоб перетворити місце свого проживання на великий смітник. Боляче дивитися, як безсоромно люди перетворюють на одне велике звалище все наше місто, ліс. Дісталися і до околиць. Сам став свідком того – виїжджаючи із Новомосковська дорогою на Миколаївку побачив одних розумників, які вивантажували сміття просто із машини.

наш обов’язок - бути людьмиПо всьому місту на дорогах стоять працівники ДАІ. Не знаю, чи входить це й їхні обов’язки, але не заважало б їм „пополювати” на порушників і біля стихійних звалищ. Варто було б оштрафувати (та не на 50 гривень, а на півтисячі для початку) кількох, може, щось і змінилося б. Як іще змінити свідомість наших громадян? Як пояснити, яку страшну справу, непоправиму школду наносять вони природі, врешті-решт своїм нащадкам?

Источник:

Можливо, Вам буде цікаво

By