Чим нахабніша брехня, тим швидше у неї повірять

(продолжение, начало здесь)

Як відомо з історії, Йозеф Геббельс був рейхсміністром народного просвітництва і пропаганди нацистської Німеччини. Так от, саме він казав, що чим нахабніша брехня, тим швидше в неї повірять. Саме таким правилом, здається, керується наш міський очільник, коли піднімається таке незручне для нього питання незаконного продажу комунального майна, а цеж тільки початок оприлюднення дій та бездіяльності міської влади та особисто міського голови.

Літвіщенко В. І. усіляко уникає цього болючого для нього питання, бо знає, що там є величезні махінації і дехто добряче збагатився на цьому.

В інтерв’ю журналістам Дніпропетровського державного телеканалу в липні 2008 р. про незаконний продаж майна він відповів, що є така проблема, як продаж майна юстицією, що це не правильно, незаконно, і що він хоче це „поламать”.

І все правильно говорив, але діяв у зовсім іншому напрямку. Хоча знав, що 18.01.2008р. за ініціативи групи депутатів міськради від партії Батьківщина, згідно ст.48 про місцеве самоврядування, за рішенням сесії Новомосковської міської ради від 18.01.2008р. було створено тимчасову контрольну комісію, до якої увійшли п’ять депутатів від різних партій, а саме: О. Іванов – голова комісії, С. Коротич – секретар комісії, В. Криша, О. Шевченко, О. Євтушенко.

Цим рішенням було доручено відповідальним особам Новомосковського міськвиконкому вжити відповідних заходів щодо недопущення втрати майна за борги КП «ЖЕО». І це тоді, коли вже рік, як вступили в законну дію два рішення Дніпропетровського господарського суду від 21.12.2006р. на користь Новомоковської місьої ради щодо незаконності накладення арешту на майно Новомосковської територіальної громади за борги КП «ЖЕО».

Одне за позовом самої Новомосковської ради (інтереси міськради за дорученням представляв депутат від Партії Зелених Рєзнік С.).

Друге – за позовом Ново московського міжрайонного прокурора.

На сесії 18.01.2008р. були присутні міський голова В. Літвіщенко, депутат С. Рєзнік, секретар О. Головко.

Про наявність вищезгаданих судових рішень ці особи змовчали, хоча знали про них, оскільки мали в цьому свою персональну зацікавленість.

Яку? Я думаю, це питання повинні поставити цим посадовим особам правоохоронні органи.

І за цих умов контроль за виконанням рішення від 18.01.2008р. було покладено на секретаря Новомоскоської міської ради пана О. Головко. Про те, яким чином контролював цей чиновник виконання даного рішення, я розповім читачам окремо в наступних публікаціях.

Постає запитання до міского голови Літвіщенко В.І.

А що ж ви зробили, шановний Вікторе Івановичу, щоб „поламать” цю схему? Щоб «поламать», зате дуже багато зробили щоб «построить» цю схему, і це перша зафіксована документально прилюдна ваша брехня. Наступні доведені факти будуть публікуватись в наступних номерах, щоб громада знала, чим займався мер останні чотири роки.

На численні звернення трудових колективів перукарні „Локон”, манікюрного залу „Чародійка”, інших трудових колективів, починаючи з 2006 р. з проханням захистити від продажу приміщення, де працюють люди, на особистих прийомах ви дивились їм в очі, обіцяли, що обов’язково майно повернете. І що, повернули? Ні. Навпаки, ви всіляко сприяєте продажу. Доказом є ваші та ваших заступників візи, накладені на листах-зверненнях на вашу адресу виконавчої служби м. Новомосковська.

Один приватний підприємець, який на попередніх виборах міського голови підтримував вас, був навіть вашим представником на одній з дільниць, також потрапив в ситуацію, коли в нього відібрали орендоване ним комунальне приміщення. Ви і йому обіцяли, що захистите майно, і знов збрехали. Як він жалкував, що минулого разу так помилився і підтримував вас.

На минулій сесії міської ради, де обговорювалось питання наповнення міської казни, депутат С. Мороз обґрунтовано підняв питання дерибану комунальної власності, зазначивши, що де ж в міста з’являться гроші, коли дуже прибуткові по орендній платі приміщення за вашої тихої згоди в міста вкрали. Так, для прикладу, Ощадбанк (вул. Радянська, 19) наразі щомісяця сплачує новому власнику 120 тис. грн. за оренду приміщення. Невже ці гроші завадили б міському бюджету? Так ні, тепер ці гроші потекли у кишені спритних ділків, яких ви, напевне, знаєте, а можливо й більше ніж знаєте.

І коли депутат підняв цю тему, ви негайно поспішили закрити йому рота.

На захист правди став помічник міського депутата С. Мороза – І. Іванко, то ви і йому не дали слова сказати, бо, бачите, правда очі пече, а сказати по суті вам було нічого. Навіть представнику трудового колективу – директору перукарні „Локон” ви не дали слова.

В той же час на бік розпродажу через виконавчу службу став депутат С. Рєзнік, який доводив, що все там правильно і по закону. Ви, Вікторе Івановичу, не стали йому ані заперечувати, ані позбавляти його слова, що свідчить про ваш тандем в такого роду діях, як розбазарювання комунального майна. Але ж ви обидва мабуть забули, що саме С. Рєзнік в грудні 2006 р. від імені і по довіреності міської ради, хоча в особистих інтересах, звертався до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом про визнання права власності та виключення приміщення з акту опису й арешту майна. В тому позові він, як і ви до Новомосковського суду, докладно наводив підстави незаконності арешту комунального майна територіальної громади м. Новомосковська за борги КП „ЖЕО” та просив суд вивести з-під арешту, але тільки одне приміщення – по вул. Червоноармійській, 4, загальною площею 99,0 кв.м. (офіс „Баланс”). До речі, він виграв той судовий процес і довів незаконність дій державного виконавця, а потім сам собі й приватизував це приміщення. Тао як же так виходить, що в грудні 2006 р. С. Рєзнік бачить порушення з боку державних виконавців, а в березні 2010 р. – ні? Що ж вплинуло на зміну ваших поглядів, Сергію Олександровичу, та вас, Вікторе Івановичу? Якщо ж все за законом і ви, Вікторе Івановичу, безгрішний в цій ситуації, то чому ви так занервували? Навіть сесію закінчили раніше.

Та що б там не казали, а факти говорять про те, що не все там чисто і за законом, оскільки є, як мінімум, вже два рішення Господарського суду Дніпропетровської області, і вже три роки як вступили в законну силу, які підтверджують, що арешт здійснено з порушенням чинного законодавства. Про перше рішення ми вже казали – за позовом Новомосковської міської ради в особі С. Рєзніка, рішенням визнано незаконним арешт приміщення по вул. Червоноармійська, 4, (офіс „Баланс”). Віктору Івановичу про це рішення відомо, оскільки він особисто, (як голова фонду комунального майна?), вчиняв усі дії, необхідні по процедурі приватизації, на користь С. Рєзніка. А друге рішення – за позовом Новомосковської міської прокуратури до відділу державної виконавчої служби у місті Новомосковську та Новомосковському районі про визнання права власності та виключення майна з акту опису й арешту. Цим рішенням виведено з-під арешту приміщення по вул. Комсомольська, 15, загальною площею 595,4 кв. м. Тобто і в цьому випадку прокуратура, яка подавала позов, і суд знайшли порушення закону з боку відділу державної виконавчої служби. Це приміщення теж було приватизовано своїй людині тим же (головою фонду комунального майна В. Літвіщенком).

Так, я не випадково назвав В. Літвіщенка головою фонду комунального майна, оскільки, як виявилося, він займає ще й цю посаду.

В ситуації, коли судом доведено неправомірність арешту щонайменше двох приміщень комунальної власності з понад 145-и, які перебували в списку арештованих, цілком логічно напрошується висновок, що абсолютно всі приміщення арештовані незаконно і їх слід виводити з-під арешту. Але куди ж дивиться прокуратура, куди дивиться міський голова? Ви ж бачили порушення в 2006 р., коли звертались до суду, а потім чомусь змінюєте свою позицію. Як після цього вас можна поважати і ставитись до вас з довірою? Чиї інтереси ви захищаєте? Невже не зрозуміло, що відбувається тотальне беззаконня?

Зараз, відчуваючи близькість оприлюднення правди про махінації в цій сфері і відповідні наслідки, Віктор Іванович хоче „зіграти на випередження”, а саме – провести позачергову сесію по «відбілюванню» своєї репутації. Для надання цьому зібранню ваги навіть міністра юстиції хоче запросити та інших причетних осіб, і вкотре влаштувати шоу щодо нібито законності дій, які призвели до втрати напевне вже сотні відчужених приміщень.

Дуже часто представники міськвиконкому, як причину своєї бездіяльності, називали те, що при поданні позову до суду слід сплатити великі судові збори і що це їм не по кишені. Чергова брехня. Навіть якщо пред’явити позов по всіх об’єктах нерухомості, що були арештовані, то максимальний розмір держмита становив би 25500 грн.. І не слід забувати, що сплачені судові витрати повертаються стороні, на користь якої ухвалено рішення. Ось так, щоб нібито „зекономити” 25500 грн. можливих судових витрат, які після виграної судової справи повертаються негайно, міський голова розбазарює багатомільйонну нерухомість. Саме міський голова, я нє помиляюсь. Оскільки за весь час, починаючи з 2006 р., питання про виділення коштів для подачі позову до суду, в сесійній залі не піднімалось. Про рішення суду від 21.12.2006 р. депутатів міськради ніхто не інформував. І це тоді, коли за рішенням депутатів Новомосковської міськради від 18.01.2008р. створено слідчу комісію щодо розслідування незаконного відчудження комунальної власності виконавчою службою м.Новомосковська. На сьогодні комісія отримала усі документи на підтверження викладених фактів і поновила свою роботу. До роботи комісії долучилися керівник фракції БЮТ С. Мороз та керівник фракції ПР К. Пузирь.

Подивимось, наскільки у них вистачить сміливості доповісти про всі викладені факти в сесійній залі, прийняти обєктивну постанову, а депутатів – проголосувати за постанову в цілому.

Отже брехня – це стиль вашої роботи, Вікторе Івановичу, якій прийшов вже час дати обєктивну оцінку.

Висновки із сказаного.

Коло звужується, і міському голові слід зрозуміти, що рано чи пізно, а відповідати доведеться і перед громадою, і перед законом. Ми невтомно будемо викривати ваші махінації, оборудки і розповідатимемо, яким чином з 2006р. ви проводили приватизацію комунального майна. Ми інформуватимемо про приховане від громади, щоб мешканці міста знали правду про вас і про все, що відбувається за вашою участю.

Так цинічно позбавляти десятки людей робочих місць і джерел існування не можна, подумайте про них, їхніх дітей, якщо проблеми оточуючих вас ще турбують.

Напередодні 9-го травня, святкування 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні, хочу запевнити вас, Вікторе Івановичу, що це буде ваш „Сталінград”, що з цього почнеться ваш крах.

Звернення до громади міста.

Прохання підтримати членів комісії та депутатів, які стануть на захист комунального майна громади.

Скоординувати свої дії та задати запитання ви можете за тел.:063 4425990.

Можливо, Вам буде цікаво

By